حجت الاسلام غلامی گفت: نقش آیت الله مصباح یزدی در صیانت از آرمان های اسلام و انقلاب ممتاز بود و در قبل و بعد از انقلاب مجاهدت های فراوانی انجام دادند.

حجت الاسلام احمدرضا غلامی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: آیت الله مصباح یزدی در دوران جوانی به درجه اجتهاد رسید و در شکل گیری انقلاب اسلامی ایران نقش بسیار ممتاز و برجسته ای داشت و در سال های پس از پیروزی انقلاب، در راستای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی مجاهدت و تلاش های فروانی انجام دادند.

وی با اشاره به ولایت پذیری آیت الله مصباح یزدی افزود: در زمان امام(ره) و پس از آن رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران همیشه ولایت پذیری و گوش به فرمان رهبری را بسیار مورد توجه قرار می دادند و به عنوان یک بازوی قدرتمند برای رهبری بودند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان تصریح کرد: این عالم بزرگ در طول این سالها مسئولیت های مختلفی را بر عهده داشت و با تاسیس مرکز آموزشی، شاگران زیادی در محضر آیت الله یزدی تربیت شدند که هر کدام مانند ستارگانی در آسمان علم می درخشند.

حجت الاسلام غلامی عنوان کرد: آیت الله مصباح یزدی در این سالها برای تحقق اهداف اسلامی تلاش کردند و با دوراندیشی، تفکر، ولایت پذیری، شجاعت، صیانت از آرمان های اسلام و انقلاب در این سالها مجاهدت نمودند.

وی با بیان اینکه هر جایی که نیاز بود ایشان در صحنه حاضر می شدند گفت: در طول این سالها هر جایی که نظام نیاز داشت به عنوان سرباز نظام وارد میدان می شدند و در هر جایی شبهه ای رخ می داد از طریق مختلف اقدام می کرد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان عنوان کرد: آیت الله مصباح یزدی چهره ای ماندگار و عالمی بصیر بودند که هیچگاه مجاهدت های این عالم ربانی فراموش نمی شود.

انتهای پیام/