حجت‌الاسلام قاسمی با بیان اینکه شهید سلیمانی هدف از شکل‌گیری انقلاب اسلامی را تشکیل حکومت جهانی می‌دانست و گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی منادی وحدت در جهان اسلام است.

حجت‌الاسلام ایوب قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی منادی وحدت در جهان اسلام است زیرا خدمت صادقانه ایشان به‌دوراز نگاه قومیتی و سلایق فردی، نقش مهمی در تحکیم وحدت امت اسلامی داشت.

وی افزود: شهید سلیمانی علاوه بر برخورداری از ویژگی‌هایی نظیر اخلاص و دوری از قشری نگری، هدف از شکل‌گیری انقلاب اسلامی را تشکیل حکومت جهانی می‌دانست و براین باور بود که هدف اصلی انقلاب اسلامی، تشکیل یک حکومت جهانی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه چگنی خلوص در عمل، صداقت و تواضع در رفتار را از ویژگی‌های شاخص سردار سلیمانی برشمرد و عنوان کرد: حاج قاسم با این ویژگی‌ها سبب شد تا خداوند محبت او را در قلب همه انسان‌های آزاده و مظلوم جهان قرار دهد.

وی تصریح کرد: شجاعت در عرصه مدیریت و فرماندهی از ویژگی‌های برجسته شخصیت حاج قاسم بود و همواره مردم را محرم و صاحب اصلی انقلاب و کشور می‌دانست و تأکید داشت که همه داشته‌هایش متعلق به مردم است.

قاسمی گفت: مکتب شهید سلیمانی در یاد و خاطره‌ها زنده خواهد ماند و در جوامع اسلامی کتب، رسانه‌ها و فضای مجازی نقش بسیار مهمی برای معرفی شهید قاسم سلیمانی برای نسل‌های بعدی خواهند داشت.

انتهای پیام/