حجت‌الاسلام حسنوند با اشاره به اینکه ولایتمداری و دشمن شناسی مهم‌ترین ویژگی مکتب حاج قاسم است، گفت: برخی از مسئولان رفتارشان این را می‌رساند که به دنبال مذاکره با قاتلین شهید سلیمانی و دشمنان ملت ایران هستند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام حسنوند عصر امروز در مراسم بزرگداشت اولین سالگرد شهادت «حاج قاسم سلیمانی» در الیگودرز اظهار داشت: پایداری در جهاد درراه خدا از ویژگی‌های مکتب حاج قاسم است و ایشان از ابتدا در مسیر و صراط مستقیم انقلاب و ولایت به آن عمل کرد و روحیه شهادت‌طلبی این شهید بزرگوار سبب شد که در مقابل مستکبران و دشمنان اسلام مقتدرانه و شجاعانه ایستادگی کند.

وی افزود: شهید سلیمانی در میادین جنگ احکام شرعی را رعایت می‌نمود و از همه نیروها برای جذب حداکثری استفاده می‌کرد.

کارشناس امور دینی عنوان کرد: دشمن‌شناسی مهم‌ترین ویژگی سردار سلیمانی است و ملت ایران درس‌های زیادی را از این شهید بزرگوار آموخته‌اند ولی برخی از مسئولان رفتارشان این را می‌رساند که به دنبال مذاکره با قاتلین شهید سلیمانی و دشمنان ملت ایران هستند، این افراد گویا الفبای سیاست را هم نمی‌دانند و یا غیرت ندارند.

وی تصریح کرد: مردم‌داری و حل مشکلات آنان از دیگر ویژگی‌های مکتب حاج قاسم سلیمانی است که حتی در اوضاع وخیم از این دستاورد انقلاب غافل نبودند.

حسنوند گفت: ولایتمداری شاه‌کلید اصلی‌ترین ویژگی مکتب حاج قاسم است که سبب عاقبت‌به‌خیری این شهید بزرگوار شد و همه‌کسانی که در عمل ولایت مدار باشند عاقبت‌به‌خیر می‌شوند.

انتهای پیام/