ویسکرمی گفت: همزمان با سالروز شهیادت سردار سلیمانی 15 هزار بسته معیشتی، بهداشتی و لوازم التحریر دربین نیازمندان توزیع می شود.

حامد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، رزمایش کمک مومنانه برگزار می شود که در این برنامه ۱۵ هزار بسته معیشتی، بهداشتی و لوازم التحریر در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی افزود: از این تعداد پنج هزار بسته معیشتی، پنج هزار بسته بهداشتی، پنج هزار لوازم التحریر توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) تهیه شده که در بین خانواده های نیازمند شناسایی شده توزیع می شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان تصریح کرد: علاوه بر توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی، ۱۰۰ قلم لوازم خانگی در بین خانواده های نیازمند توزیع خواهد شد و ۱۰ هزار پرس غذای گرم طبخ شده با مشارکت گروه های همکار در بین نیازمندان مناطق محروم و حاشیه شهر و همچنین زندانیان توزیع می گردد.

ویسکرمی عنوان کرد: به همین مناسبت ۱۱۴ گروه فرهنگی و مداحی به محلات مختلف در استان اعزام می شوند که در محلات شهدا، برنامه های فرهنگی از جمله مداحی، روایت گری و سخنرانی را اجرا می کنند.

وی از برپایی ۵۰ ایستگاه صلواتی خبر داد و گفت: این ایستگاه ها در سراسر استان اقدام به توزیع ماسک رایگان و پذیرایی خشک خواهند کرد و در این مناسبت نیز ۳۰ هزار ماسک رایگان نیز توزیع خواهد شد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۱۴ پروژه عمرانی روستایی همزمان با سالروز شهادت شهید سلیمانی افزود: این طرح ها شامل بهسازی و تکمیل هفت منزل مسکونی، سه طرح آبرسانی آب شرب، سه طرح بهسازی چشمه و آبرسانی و یک طرح راه شکافی است.

انتهای پیام/