آیت الله نیازی با بیان اینکه آیت الله مصباح یزدی در عرصه زیادی نقش خود را به خوبی ایفا نمود، گفت: این عالم برجسته سالها مسیر خدمت به اسلام، انقلاب و ولایتمداری را طی کرد.

آیت الله هاشم نیازی در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: آیت الله مصباح یزدی شخصیتی متفکر، اندیشمند و بزرگ بودند که سالها در حوزه های دینی تلاش های فراوانی کردند و شاگردان زیادی از علوم و دانش این عالم ربانی بهره گرفتند.

وی افزود: این عالم بزرگ تا آخرین لحاظ عمر خود مشغول به فعالیت بودند که این خستگی ناپذیری باید برای همه الگو و سرمشق باشد.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: آیت الله مصباح یزدی سالها مسیر خدمت به اسلام، انقلاب و ولایت مداری را طی کرد و عمری تلاش کرد تا به این درجه از علم و دانش رسید.

آیت اله نیازی عنوان کرد: اخلاص، ولایت مداری، دینداری، شجاعت از مهمترین ویژگی های آیت اله مصباح یزدی بود و با مجاهدت های بیشمار، آثار زیادی از ایشان به جا مانده است.

وی بیان کرد: سالها تلاش در حوزه علوم و معارف دینی این عالم بزرگ بر کسی پوشیده نیست و در این سالها با ایفای نقش خود، اثرگذاری های بسیار زیادی در بخش های مختلف داشتند.

انتهای پیام/