کشکولی با بیان اینکه 3 پروژه ورزشی در الیگودرز به بهره برداری می رسد، گفت: ۱۱۰ میلیارد ریال در بخش ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز هزینه شده است.

به گزارش سفیرافلاک، حمید کشکولی ظهر امروز در ستاد ساماندهی امور جوانان الیگودرز اظهار داشت: پیشرفت‌ها و توسعه کشور مرهون تلاش و حضور جوانان در عرصه‌های مختلف است، لذا بایستی تلاش کنیم بیش از گذشته زمینه برای حضور جوانان در برنامه‌های مختلف و استفاده از فکر، اندیشه و نوآوری آن‌ها فراهم شود و این وظیفه همه‌ مدیران دستگاه اجرایی است.

وی افزود: در سال جاری بالغ‌بر ۱۱۰ میلیارد ریال در حوزه ورزش و جوانان هزینه شده که تاکنون پنج پروژه در این زمینه به بهره‌برداری رسیده است و سه پروژه دیگر نیز تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

فرماندار الیگودرز با اشاره به وضعیت بیماری کرونا در شهرستان عنوان کرد: با همکاری مردم وضعیت شهرستان فعلاً زرد است، اما این شرایط شکننده است، لذا انتظار داریم همچنان با همکاری مردم در خصوص بیماری کرونا مانع از گسترش آن شویم، زیرا با کوچک‌ترین غفلت شاهد افزایش تعداد مبتلایان خواهیم بود.

مهدی شاه نصیری رئیس اداره ورزش و جوانان الیگودرز نیز در این جلسه از اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه ورزشی و فرهنگی مرتبط با جوانان دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/