جهانبخش با اشاره به اجرای 1800 پروژه در استان لرستان گفت: احداث هزار منزل مسکونی برای محرومان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ احسان جهانبخش ظهر امروز در دیدار با مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان لرستان اظهار داشت: ماموریت بسیج سازندگی رفع محرومیت در شهر و روستاها بوده که تاکنون اقدامات موثری توسط این سازمان در سطح استان انجام شده است.

وی افزود: ۵۷۵ صندوق در استان فعال است که ۲۷ هزار نفر عضو این صندوق ها بوده و تاکنون چندین هزار شغل در استان ایجاد شده است.

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان با اشاره به فعالیت دو هزار و ۱۰۰ گروه جهادی در استان عنوان کرد: باید روحیه جهادی را در جامعه ترویج و تقویت کنیم که در این زمینه صدا وسیما، مطبوعات و فضای مجازی می توانند با انعکاس خدمات گروه های جهادی، عملکرد این سازمان را اشاعه دهند.

وی بیان کرد: اجرای هزار و ۴۳۶ پروژه سهم استان لرستان بوده که توانستیم هزار و ۸۰۰ پروژه را انجام و این اقدامات را تبدیل به کتابچه کنیم.

جهانبخش تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون ۱۶۵ هزار بسته معیشتی بین افراد متضرر از کرونا توزیع شده است، همچنین ۵۰۰ سری جهیزیه تهیه و به زوج های نیازمند اهدا شده است.

وی خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی همچنین در عرصه های پزشکی، فرهنگی، اقتصادی و .. گروه های جهادی تشکیل داده و تاکنون اقدامات چشمگیری انجام شده است.

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان گفت: طی دو سال اخیر ۵۰۰ منزل برای نیازمندان احداث شده است، برای سال آینده نیز ساخت هزار منزل مسکونی در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/