حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: رفع مشکلات عشایر در مناطق صعب العبور با کار جهادی امکان پذیر است و باید برای رفع مشکلات برنامه ریزی شود.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی عصر امروز در دیدار عشایر بسیجی که به مناسبت دهه بصیرت صورت گرفت اظهار داشت: عشایر گروه های اهل قناعت و تولید کننده در کشور هستند که در بخش های اقتصادی، امنیت و سیاسی در این سالها نقش بسیار مهمی داشته اند.

وی با تاکید بر حل مشکلات عشایر افزود: بعضی از عشایر درمناطق صعب العبور زندگی می کنند ونیازهایی دارند که باید با برنامه ریزی، کارجهادی ومضاعف تلاش کرد تا این مشکلات برطرف شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: سردار سلیمانی به یک معنا ازعشایر و لر تبار بود که این برای مردم لرستان افتخار است.

در ادامه سرهنگ رستمی فرمانده سپاه ناحیه بسیج عشایری لرستان گفت: دربحث محرومیت زدایی وکمک به مناطق محروم اقداماتی صورت می گیرد و مهمترین وظیفه سپاه عشایری لرستان، ایجاد آمادگی برای بسیجیان عشایر استان جهت دفاع از آرمانهای انقلاب ونظام است.

وی بیان کرد: نگاه عشایر به درون است و عشایر همیشه در همه عرصه ها حضور داشتند.

فرمانده سپاه ناحیه بسیج عشایری لرستان تصریح کرد: خط قرمز ما خط قرمزهای رهبری است و همیشه گوش به فرمان ولی فقیه آماده حضور در صحنه ها هستیم.

انتهای پیام/