گودرزی با اشاره به حمله موشکی ایران به عین الاسد گفت: حمله به عین الاسد نشان از اقتدار جمهوری اسلامی در برابر قدرت پوشالی آمریکا بود.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی ایران و مجاهدت شهدا، امروز جمهوری اسلامی ایران از قدرت سخت  و نرم در نقاط مختلف دنیا برخوردار است و دارای اقتدار موثر بوده به طوری که در معادلات جهانی، حذف و یا نادیده گرفتن این کشور مقتدر، ممکن نیست.

وی با اشاره به حمله موشکی ایران به عین الاسد افزود: حمله به عین الاسد یک سیلی نظام جمهوری اسلامی ایران به آمریکا بود که جسارت کرد با گستاخی تمام در خاک عراق و در محیط غیر نظامی یک مهمان را با روش تروریستی به شهادت برساند و وقیحانه این اقدام تروریستی را بر عهده گرفت.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی آمریکا را یک رژیم تروریست پرور برشمرد و تصریح کرد: دست آمریکا به خون انسان های زیادی در دنیا آلوده شده که این نشان از خوی استکباری آنها دارد.

گودرزی عنوان کرد: این حمله موشکی به فرموده رهبری تنها یک سیلی بود و ناظر به زمان و مکان، پاسخی کوبنده به این اقدام دشمن داده می شود.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان این که حمله به عین الاسد نشان از اقتدار جمهوری اسلامی در برابر قدرت پوشالی آمریکا است گفت: جمهوری اسلامی کوتاه نمی آید و قطعا این اقدام را پاسخ می دهد.

گودرزی اظهار داشت: شهید سلیمانی یک شهید بین المللی و جبهه مقاومت است که خونخواه سردار سلیمانی امروز فقط ایران نیست بلکه تمام آزادگان عالم  و در راس آن جبهه مقاومت است که در ادامه مسیر شهید سلیمانی، امروز میلیونها جوان آزاده و مجاهد گوش به فرمان رهبری و فرماندهان مقاومت هستند و از این اقدام آنها، دشمن خواب راحت ندارد.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات آمریکا در حوزه خلیج فارس افزود: این اقدامات از باب ضربه به کشور نیست بلکه از سر ترس و نگرانی از ضربه هایی است که از سوی جمهوری اسلامی ایران به آنها وارد شود و هر سال که بزرگداشت سالروز سردار سلیمانی برگزار شود، نگرانی سراپای وجود دشمن را فرا می گیرد.

وی با اشاره به رزمایش اخیر نیروهای مسلح گفت: این رزمایش توان بازدارندگی ایران را نشان داد و آنها این مورد را به خوبی می دانند که کوچکترین غلطی کنند، ایران این ظرفیت را دارد که تمام منافع آنها را در هم می ریزد.

انتهای پیام/