رهبران با بیان اینکه حمله موشکی ایران هیمنه قدرت پوشالی آمریکا را در هم شکست، گفت: حمله موشکی به پایگاه های آمریکا در عین الاسد، قدرت موشکی ایران را به نمایش گذاشت.

همایون رهبران در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: سالها پیش در میان دسته بندی های آن زمان که عده ای با غرب و عده ای به شرق وابسته بودند، انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی ایجاد شد.

وی افزود: این انقلاب برای همه آنها ناشناخته بود و همین شعار توجه برخی از کشورها را جلب کرد اما این اقدام و استقلال جمهوری اسلامی ایران سبب رعب و وحشت دشمن شده بود.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: در طول سالهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون دشمن از هر راهی برای ضربه به انقلاب اسلامی ایران مانند جنگ هشت ساله، فتنه، توطئه و ترور استفاده کرده اما همیشه با شکست روبرو شده و اقتدار و پیشرفت ایران دشمن را بیش از پیش دچار نگرانی کرده است.

رهبران عنوان کرد: سال گذشته سردار سلیمانی توسط دشمن خبیث به شهادت رسید که پس از ترور سردار سلیمانی، مطالبه ای در بین همه مردم مبنی بر انتقام سخت ایجاد شد و در این مقطع جمهوری اسلامی ایران پایگاه های نظامی آمریکا را در عین الاسد مورد حمله قرار داد.

وی با بیان این که این حمله موشکی از نظر حیثیتی برای دشمن سخت بود گفت: آمریکا اصلا تصور نمی کرد که قدرتی بتواند اینگونه پایگاه های نظامی آنها را مورد حمله قرار دهد چرا که از بعد جنگ جهانی دوم تاکنون، ایران اولین کشوری بود که توانست این اقدام شجاعانه را انجام و حمله ای به سمت پایگاه های آمریکا داشته باشد.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به این که حمله موشکی پیام های زیادی را به دنبال داشت، خاطر نشان کرد: مهمترین پیام این حمله، شکستن هیمنه قدرت پوشالی آمریکا بود که این روز، یک روز تاریخی است و هیچگاه فراموش نمی شود.

رهبران تصریح کرد: ثابت شد که پایگاه های آمریکا در منطقه در تیررس حملات ما قرار دارند و می توانیم این پایگاه ها را مورد حمله قرار دهیم، در واقع قدرت بازدارندگی نسبت به جمهوری اسلامی ایران در دشمن ایجاد شد و قدرت های وابسته به دشمن متوجه پیشرفت و قدرت ایران شدند.

وی با بیان این که در این حمله، قدرت موشکی ایران به نمایش گذاشته شد بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاعی و فناوری بسیار پیشرفت دارد و در اوج تحریم و فشارهایی که دشمن برای تضعیف ملت ایران استفاده می کند اما ایران در عرصه های مختلف سربلندتر و مقتدرتر شده است.

کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: ملت ایران در تشییع سردار سلیمانی نشان دادند که راه شهدا ادامه دارد و انتقام سخت از دشمن گرفته خواهد شد.

انتهای پیام/