ویسکرمی گفت: حمله موشکی به عین الاسد، به نمایش گذاشتن قدرت دفاعی ایران و در حد یک سیلی به دشمن بود و انتقام سخت گرفته خواهد شد.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: برای اولین بار به صورت مستقیم، پایگاه های نظامی آمریکا در عین الاسد مورد هدف قرار داده شد که نشان از افزایش اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران دارد.

وی افزود: ضعیف شدن قدرت پوشالی آمریکا در این حمله کاملا روشن بود و ثابت شد آمریکایی که روزگاری خود را قدرتی می دانست امروز ضعیف و ناتوان شده و روبه افول بودن آن تسریع یافته است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نمایش قدرت دفاعی ایران عنوان کرد: در این حمله قدرت نرم افزاری به دنیا نشان داده شد و یکی از دلایل مهم عدم واکنش و پاسخگویی این بود که دشمن می دانست توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

ویسکرمی با بیان اینکه این حمله تنها یک سیلی به دشمن بوده است تصریح کرد: بعد از ترور سردار سلیمانی به دستور آمریکا این حمله موشکی در حد یک سیلی به دشمن بود و انتقام سخت با نابودی اسرائیل، خروج آمریکا از منطقه گرفته خواهد شد.

وی بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، موشکی و دیگر عرصه ها آنقدر پیشرفت داشته که هیچ کشوری جرات مقابله با این کشور را ندارد و به برکت خون شهدا، تلاش جوانان و رهبری مقام معظم رهبری روز به روز بر موفقیت ها، اقتدار و سربلندی ایران افزوده می شود.

انتهای پیام/