گودرزی گفت: اغتشاشات آمریکا نشان دهنده آغاز نابودی و پایان قدرت نمایی این کشور است و مهمترین پیام این روزهای آمریکا بیانگر این است که دل بستن به آمریکا، دل بستن به سراب است.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: آشفتگی های آمریکا آثار و نشانه ای از رسوایی ادعاهای دروغین سال های متوالی است که روی هم انباشته شده و این ادعاهای دروغین و پوچ تاکنون توسط رژیم آمریکا به دنیا مخابره شده است.

وی افزود: دفاع از حقوق بشر، دموکراسی و آزادی توسط آمریکا تنها ادعا بوده و امروز این وضعیت آشفته اتفاقی نیست بلکه دُمل چرکینی است که سر باز کرده و اغتشاشات اخیر این کشور نشانه ای از عمق فاجعه در رژیم آمریکا است و می تواند نشانه آغاز شکست، انزوا، اضمحلال و پایان قدرت نمایی آمریکا باشد.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که آمریکا در اذهان ملت ها آبرو و اقتدارش را از دست داده است، گفت: کشوری که دَم از مردم سالاری می زد امروز رئیس جمهور همان کشور اظهار می کند که در سنوات قبل هم انتخابات با تقلب برگزار شده و نشان می دهد این رویه در آمریکا سابقه زیادی دارد.

گودرزی با بیان این که دوران اتکا به آمریکا تمام شده است عنوان کرد: مهمترین پیام وضعیت این روزهای آمریکا برای آنان که دل در گرو آمریکا بسته اند این است که آمریکا به حدی ضعیف شده که نمی تواند وضعیت کشور خودش را ساماندهی کند چه رسد به این که تکیه گاهی برای دیگر کشورها باشد.

وی با تاکید بر تحقق وعده های الهی افزود: امروز باید این موضوع بسیار برجسته شود که دل بستن به آمریکا و تکیه به رژیم ایالت متحده، دل بستن به سراب است و بزرگترین نکته راهبردی این است که دوران دل بستن به آمریکا تمام شده و اکنون سر آغاز نابودی و ضعیف شدن آمریکا است.

عضو هیات رییسه فراکسیون انقلابی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در گذشته نیز چنین صحنه هایی برای افرادی که اهل بصیرت و فهم بودند، به صورت غیر آشکار دیده می شد اما این روزها انزوا و رو به افول بودن آمریکا از سوی سران رژیم این کشور و مردمانش فریاد زده می شود.

انتهای پیام/