حجت الاسلام طباطبایی گفت: مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س) در 14 امامزاده با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

حجت الاسلام سید محمد طباطبایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: مهمترین برنامه سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) روز یکشنبه در ۱۴ امامزاده شاخص استان برگزار می شود که با توجه به وضعیت استان قرار شد که این برنامه به صورت حضوری و با رعایت همه پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

وی افزود: «بانوان ولایی» برنامه ای است که در مراسم سوگواری بزرگ بانوی اسلام برگزار خواهد شد و این برنامه به صورت مستقیم و زنده از طریق فضای مجازی نیز پخش می شود تا افرادی که تمایل دارند در این برنامه بتوانند به صورت مجازی حضور داشته باشند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان با اشاره به الگو گیری از حضرت فاطمه(س) عنوان کرد: حضرت زهرا(س) نگاه خاصی به مسئله امامت و ولایت داشتند و توجه به این موضوع سبب اتحاد و وحدت بین مسلمانان می شود که باید از سیره و روش این بزرگواران در زندگی بهره ببریم.

حجت الاسلام طباطبایی با بیان اینکه کمک مومنانه همچنان در استان ادامه دارد گفت: از ابتدای شیوع کرونا خیرین، هیات های مذهبی و مردم برای کمک به افراد آسیب دیده از کرونا بسته های معیشتی را تهیه کردند و این برنامه در مناسبت های مختلف برگزار می شود.

وی بیان کرد: در همین راستا ۴۰۰ بسته معیشتی تهیه شده که قرار است ۲۰۰ بسته در خرم آباد و ۲۰۰ بسته در شهرستان نورآباد توزیع شود، البته تاکنون این میزان بسته تهیه شده و در صورت تهیه بسته های دیگر، در شهرستان ها نیز توزیع می شود.

انتهای پیام/