گودرزی با بیان اینکه واکسن خارجی کرونا قابل اعتماد نیست، گفت: آمریکایی که داروی بیمار سرطانی را تحریم کرد چگونه دغدغه تامین واکسن برای سلامتی ملت ایران را دارد.   

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: آمریکایی که دارو را بر بیمار سرطانی تحریم کرده، آمریکایی که مخالف رشد و پیشرفت علمی ایران است، آمریکایی که دانشمندان و سرمایه های انسانی این کشور را ترور می کند و همچنین حاج قاسم سلیمانی، کسی که پوزه داعش را در منطقه به خاک مالید و انسان ها را از بلای تروریست نجات داد را آنچنان مظلومانه شهید می کند، چگونه باید باور کرد که همان آمریکا امروز دلسوز ملت ایران شده است.

وی افزود: آمریکایی که به هیچ کدام از قواعد بین المللی و حقوق بشر پایبند نیست و در طول ۴۰ سال عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران، منافع این ملت را زیر پا گذاشته و در صدد به زانودرآوردن ملت ایران است، امروز آنچنان دلسوز شده که دغدغه تامین واکسن برای حفظ سلامتی ملت ایران را دارد؟

عضو هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت علمی ایران تصریح کرد: به همت دانشمندان، امروز ایران توان دست یافتن به این واکسن را به صورت بومی و مطمئن کسب کرده و این افتخاری بزرگ برای کشور است.

گودرزی عنوان کرد: هیچ اعتمادی به آمریکا، انگلیس و فرانسه وجود ندارد و حافظه تاریخی ملت ایران این بی اعتمادی را تایید می کند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر ممنوعیت واردات واکسن از آمریکا و انگلیس بیان کرد: واردات هر نوع واکسن از این کشورها خلاف عقل، تدبیر و مغایر با مصلحت مردم بوده که رهبری در سخنان اخیر خود اعلام کردند واردات واکسن از این دو کشور ممنوع است.

انتهای پیام/