حجت‌الاسلام مبلغی گفت: سپاه همیشه مایه افتخار و سربلندی نظام اسلامی بوده و تقویت این نهاد مقدس همان تقویت انقلاب است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی عصر امروز در دیدار با فرماندهی و کارکنان سپاه ناحیه کوهدشت ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت «حاج قاسم سلیمانی» و چهلم «شهید محسن فخری زاده» اظهار داشت: مکتب شهید سلیمانی برگرفته از مکتب نورانی عاشورا بوده و امروز در جهان اسلام ماندگار شده است، بایستی مبانی و اصول آن را برای نسل جدید معرفی کرد.

وی افزود: سپاه پاسداران همیشه باعث افتخار و سربلندی نظام اسلامی بوده است و محدود به یک عرصه خاص و فقط نظامی نیست چراکه مشاهده می‌کنیم در راستای سازندگی، اشتغال‌زایی، فرهنگی، اقتصادی، جنگ نرم و… بسیار قوی عمل کرده است.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس عنوان کرد: نیروهای مخلص سپاه در تمام عرصه‌ها همیشه پیشرو بوده و مدافع اصلی انقلاب و اسلام هستند، تقویت این نهاد مقدس همان تقویت انقلاب است.

وی ضمن تقدیر از تلاش سپاه و بسیج  کوهدشت در حوزه محرومیت زدایی و سازندگی، تصریح کرد: همه ما در یک جبهه در راستای عمران، آبادانی، رفع محرومیت‌ها، ایجاد اشتغال و حمایت از جوانان در راستای تداوم انقلاب اسلامی، خدمت‌رسانی می‌کنیم.

سرهنگ کرم کونانی فرمانده ناحیه سپاه کوهدشت نیز در این نشست به تشریح اقدامات سپاه شهرستان در ایام کرونا و در حوزه محرومیت زدایی پرداخت.

انتهای پیام/