رضایی با بیان اینکه ۵۷۰ میلیارد تومان اعتبار به بازسازی واحدهای مسکن روستایی اختصاص یافت، گفت: ۲۳ میلیارد تومان سهمیه برای آسفالت معابر روستایی لرستان ابلاغ شده است.

مسعود رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با بیان اینکه عملیات بهسازی و نوسازی ۱۰ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن روستایی در دستور کار است، اظهار داشت: تسهیلاتی که برای این کار در نظر گرفته شده ۵۷۰ میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه سهمیه بازسازی مسکن روستایی برای امسال شش هزار و ۵۰۰ منزل مسکونی است، افزود: تاکنون پنج هزار مورد آن ابلاغ شده و از این تعداد حدود دو هزار و ۷۵۰ مورد به سیستم بانکی معرفی و هزار و ۱۰۰ قرارداد بسته شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان عنوان کرد: در راستای بند ز تبصره ۴ قانون بودجه، امسال ۲۳ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت معابر روستایی ابلاغ شده که برای قیر مصرف مستقیم بوده و فرصت جذب آن تا پایان سال است.

وی بیان کرد: از همه فرمانداران، مسئولان استانی و دهیاران انتظار داریم که در جذب این اعتبار به ما کمک کنند چون اگر این اتفاق بیفتد می‌توانیم کار آسفالت ۱۵۰ روستا را انجام دهیم.

رضایی تصریح کرد: به طور کلی امسال بازسازی و نوسازی ۱۰ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن روستایی را در دستور کار داریم که اگر محقق شود بازسازی و بهسازی مسکن روستایی در استان لرستان یک رکورد کشوری خواهد شد و به حدود ۹۰ درصد می‌رسد.

انتهای پیام/