حجت‌الاسلام موسوی با بیان اینکه فرهنگ فاطمی از ابزار مقابله با جنگ نرم است، گفت: جامعه با الگوگیری از حضرت فاطمه(س) به قله‌های رفیع پیشرفت می‌رسد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام سید محسن موسوی شامگاه شنبه در جمع عزاداران در سالروز شهادت فاطمه زهرا (س) در پلدختر اظهار داشت: فرهنگ فاطمی در دفاع از ولایت و اسلام سند زنده‌ای بر حقانیت دین مبین اسلام می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه نفاق از زمان صدر اسلام و در برهه‌های مختلف وجود دارد، افزود: کسایی که خود را صحابه رسول اکرم (ص) معرفی می‌کردند در مقابل حضرت فاطمه (س) و علی (ع) با نفاق برخورد می‌کردند.

امام‌جمعه پلدختر بابیان اینکه حضرت علی (ع) پیش‌قدم در برنامه مساوات و کمک مومنانه است، عنوان کرد: امروز به همت سپاه و خیرین در ایام شیوع کرونا که برخی از هم وطنان آسیب‌دیده‌اند با کمک مومنانه، امید در دل مردم زنده ماند.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ فاطمی از ابزار مقابله با جنگ نرم است، تصریح کرد: در برهه‌ای که دشمن به دنبال تحمیل سختی‌های اقتصادی به ملت ایران هستند و در کنار آن با توطئه‌های گوناگون ضد اسلامی در راستای تضعیف بنیان خانواده اقدامات مختلفی در رسانه‌ها و فضای مجازی می‌کنند، حجاب، همسرداری و ولایتمداری حضرت زهرای مرضیه (س) برای همه ما الگو است.

انتهای پیام/