حجت‌الاسلام سبحانی با انتقاد از فضاسازی ضعیف ادارات کوهدشت در ایام فاطمیه (س)، گفت: شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) نشانه بزرگی بر حقانیت شیعه است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام محمدرضا سبحانی عصر امروز در جمع مردم عزادار شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در کوهدشت، اظهار داشت: شرافت پیامبر اکرم (ص) به این خاطر است که وجود مبارک ایشان، رساننده دین الهی است.

وی افزود: وقتی عالمی در دنیا فوت کند در اسلام رخنه و حفره‎ای ایجاد می‎شود که هیچ‌چیزی نمی‎تواند جای آن را پر کند، پس با رحلت پیامبر اکرم (ره) به‌مراتب بالاتر خواهد بود، چراکه هیچ پیامبری درد و مصیبت‌هایش بیشتر از زندگی پر مرارت ایشان نبود.

مدیر حوزه علمیه کوهدشت با اشاره به اینکه حضرت فاطمه زهرا (س) ریشه کمالات معصومین (ع) است، عنوان کرد: خطابه تاریخی حضرت زهرا (س) در مسجدالنبی در مسیر مبارزه با ظلم جریان ساز شد و این عظمت به خاطر این است که پای دین خداوند متعال ایستادند.

وی تصریح کرد: حفظ جان درزمانی که دین خداوند متعال درخطر بوده و دچار تحریف‌شده باشد اولویت ندارد بلکه بایستی درراه احیای دین خدا جان‌فشانی کرد.

سبحانی گفت: ارزش و محبوبیت ما در نزد خداوند متعال به‌قدر اهمیت و سرمایه‌گذاری ما برای دین خدا است، یعنی به همان اندازه‌ای که ما برای دین مایه بگذاریم به همان اندازه هم نزد خدا محبوب هستیم.

مدیر حوزه علمیه کوهدشت با انتقاد از فضاسازی ضعیف ادارات شهرستان در ایام فاطمیه (س)، بیان کرد: متأسفانه برخی ادارات خنثی هستند بااینکه جلسات هماهنگی به جهت بزرگداشت این ایام برگزارشده است ولی مشاهده می‌کنیم برخی ادارات حتی یک پارچه مشکی ساده را هم در ورودی نصب نکرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه نوعاً عِرق مذهبی یا غیرت دینی در برخی مسئولان کوهدشت مشاهده نمی‌شود، یادآور شد: لازمه جمهوری اسلامی این است که بایستی مسئولان از قشر مذهبی بوده باشند، چرا برخی مسئولان به خود اجازه نمی‌دهند در نمازهای جماعات و جمعه شرکت کنند؟!

سبحانی با اشاره به اینکه اولین مؤلفه برای یک مسئول علاوه بر تخصص، تعهد و قوی بودن در کار، مذهبی بودن او است، بیان کرد: شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) نشانه حقانیت شیعه است، پیامبر اکرم (ص) فرمودند: «هرکس فاطمه زهرا (س) از او راضی نباشد خداوند از او راضی نیست.»

انتهای پیام/