سردار توکلی با اشاره به اینکه بازسازی عملیات والفجر 9 کاری ماندگار و بزرگ بود، گفت: امروز دنیا نظاره‌گر هیمنه پوشالی آمریکا است.

به گزارش سفیرافلاک، سردار حبیب الله توکلی در آئین تجلیل از دست‌اندرکاران بازسازی عملیات والفجر ۹ در پلدختر اظهار داشت: بازسازی این عملیات به لحاظ اجرایی کاری ماندگار و بزرگ بود، مردم این دیار پس از سیلاب دچار مشکلاتی شدند که نیاز به نشاط و امید دهی داشتند، ایام هفته بسیج فرصتی فراهم شد که این کار بزرگ با سناریوی خوب و با اجرای توانمند بسیجیان، هماهنگی ایمنی و امنیتی، انفجارات و جلوه‌های ویژه به‌خوبی انجام شود.

وی افزود: رزمندگان لرستانی در عملیات‌های مختلف ازجمله والفجر ۹ با ایثار، ازخودگذشتگی و مجاهدت خود توانستند دشمن را مأیوس کرده تا نتوانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

جانشین فرمانده سپاه لرستان با اشاره به اینکه شهید میرشکاری از رزمندگان لرستانی گردان شهدا و شرکت‌کننده در عملیات والفجر ۹ بود، عنوان کرد: رسالت ما نسبت به تبیین فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جوان یک ضرورت است و برگزاری این برنامه‌های بازسازی اثربخشی لازم را دارد و هرساله سپاه پاسداران در استان‌های مختلف این برنامه‌ها را اجرایی می‌کنند.

وی با اشاره به جوسازی رسانه‌های غربی تصریح کرد: با شهادت حاج قاسم دنیا یک روز آرام به خود ندیده، هرچند دشمن بایستی تقاص خون سردار دل‌ها را بدهد و این در یک‌زمان مشخص توسط جبهه مقاومت انتقام سخت از قاتلان شهید گرفته خواهد شد.

سردار توکلی گفت: خدا خواست که دنیا نظاره‌گر هیمنه پوشالی آمریکا با ادعاهای دروغین دموکراسی از طریق جابجایی روسای جمهور آمریکا، اعتراضات مردمی، ورود معترضین به کنگره و وجود فضای حکومت‌نظامی در این کشور باشد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بابیان اینکه هیئت رزمندگان جای باندبازی سیاسی نیست، بیان کرد: هیئت رزمندگان شهرستان پلدختر با تهیه این فضای فیزیکی، فضایی فراهم شد تا برای اولین بار در استان لرستان یک هیئت دارای مکان مناسبی شده که به همت هیئت‌امنا و مردم شاهد اجرای برنامه‌های فرهنگی باشیم.

ضرورت تحقق هیئت تراز انقلاب اسلامی

سردار عباس علیشاهی مسئول هیئت‌ رزمندگان استان لرستان در این مراسم بابیان اینکه هیئت‌ها مردمی هستند، اظهار داشت: برای انجام کارهای فرهنگی هیئت، از کمک خیرین، ادارات و شهرداری‌ها استفاده شود و ما به دنبال هیئت تراز انقلاب اسلامی هستیم.

وی بابیان اینکه هیئت رزمندگان پلدختر یک هیئت کهنه‌کار و با ریشه است، افزود: رزمندگان بازگشته از جبهه دوران دفاع مقدس می‌توانند با فعالیت در هیئت رزمندگان اثربخشی فرهنگی خوبی داشته باشند و نظم در برنامه‌های هیئت یک اصل است و در ایام سیلاب برنامه‌های فرهنگی مذهبی خوبی توسط هیئت اجرا شد.

انتهای پیام/