آئین تجلیل از دست‌اندرکاران بازسازی عملیات والفجر 9 پلدختر با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان برگزار شد.

به گزارش سفیرافلاک، ظهر امروز با حضور امام‌جمعه پلدختر، جانشین فرمانده سپاه لرستان، مسئول هیئت رزمندگان لرستان، فرمانده سپاه پلدختر و جمعی دیگر از مسئولان و مردم آئین تجلیل از دست‌اندرکاران بازسازی عملیات والفجر ۹ در این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید محسن موسوی در این مراسم ضمن قدردانی از عوامل اجرایی بازسازی عملیات والفجر ۹ در پلدختر، اظهار داشت: هیئت رزمندگان در سراسر کشور به‌عنوان هیئتی الگو و محوری شناخته می‌شود، انتظار ما نیز همین است که هیئت رزمندگان در شهرستان نیز با حضور اقشار مختلف مردم در برنامه‌های آن، تأثیرات مثبتی دارد.

وی افزود: جوانان بسیجی در بازسازی عملیات والفجر ۹ استعدادهایی شاهکار خود به نمایش گذاشتند و ما می‌خواهیم از این ظرفیت برای فعالیت‌های فرهنگی هیئت نیز استفاده کنیم.

امام‌جمعه پلدختر عنوان کرد: همکاری مطلوب هیأت امنای مسجد حضرت امیرالمؤمنین (ع) در تهیه فضای فیزیکی مناسب برای حسینیه عاشقان ثارالله هیأت رزمندگان، قابل‌تقدیر است و انتظار داریم که قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه لرستان در راستای تجهیز هیأت همکاری لازم را داشته باشد.

رضایت مردم پلدختر از بازسازی عملیات والفجر ۹

سرهنگ منصور کریمی فرد در این مراسم اظهار داشت: بازسازی عملیات والفجر ۹ یک کار بزرگ فرهنگی بوده که در زمان کم و با توجه به محرومیت‌های پلدختر به همت بسیجیان، کمک خیرین و برخی دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت گرفت.

وی افزود: معرفی نقش‌آفرینی رزمندگان با محوریت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، استفاده از تمام ظرفیت‌ها، ایجاد وحدت بین مسئولین و مردم، بهره‌گیری از جلوه‌های ویژه انفجارات و نورافشانی از برنامه‌های این رزمایش فرهنگی بود.

فرمانده سپاه پلدختر با اشاره به رضایت‌مندی مردم پلدختر از بازسازی عملیات والفجر ۹ عنوان کرد: در راستای تأکیدات فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان برای امید دهی به مردم این شهرستان در پسا سیلاب، برگزاری برنامه بازسازی یک اقدام مهم فرهنگی و بسیار تأثیرگذار بود.

ب

انتهای پیام/