ثمینی گفت: مسئولین صداقت خود را در گفتار و عمل به اثبات برسانند و مطالب به طور شفاف توضیح داده شوند.

به گزارش سفیر افلاک، محمود ثمینی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان اظهار داشت: التهابات بازار به طور کامل فروکش نکرده اما در خصوص تامین کالاهای اساسی و روغن خوراکی مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: با توجه به نیاز استان، روغن به اندازه کافی توزیع می شود اما لازم است در شیوه های توزیع این کالا تجدید نظر شود و اگر این موضوع اصلاح شود، کمبود روغن نباتی نخواهیم داشت.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری لرستان تصریح کرد: زیاده روی در خرید برخی از کالاها سبب می شود تا بخش قابل توجهی از این کالا به دست مصرف‌کنندگان نرسد و عده معدودی هم ممکن است بیشتر از نیاز خود خریداری و به نیت سودجویی در انبار نگهداری کنند.

ثمینی عنوان کرد: وظیفه متولیان در این حوزه، برخورد با سودجویان است و لازم است بازرسان صمت و تعزیرات حکومتی با نظارت لازم به این قضیه ورود کنند.

وی بیان کرد: جلسات شورای اطلاع‌رسانی باید آرامش و اطمینان را برای مردم ایجاد کند ومطالب به طور شفاف توضیح داده شوند و علاوه بر این موضوعات پیگیری شوند.

معاون سیاسی استانداری لرستان با بیان اینکه این موارد نباید فقط  به عنوان خبر به مردم اعلام شود، گفت: مردم باید نتیجه این موارد را ببینند زیرا مردم موضوعات و اقدامات را رصد می‌کنند و لازم است مسئولین صداقت خود را در گفتار و عمل به اثبات برسانند.

ثمینی با اشاره به انتخابات سال آینده افزود: سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در خرداد سال آینده برگزار و تلاش می شود تا انتخابات سالمی را برگزار نماییم.

وی با اشاره به انتخابات الکترونیکی گفت: در خصوص برگزاری انتخابات الکترونیکی مشکل خاصی نداریم و تمامی زیر ساخت ها برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در هر دو حوزه مشروط بر تایید وزارت کشور و شورای نگهبان در استان وجود دارد.

انتهای پیام/