رازانی گفت: ۳۷۳ تن روغن خوراکی در راستای تنظیم بازار و تامین روغن مورد نیاز مردم در بازار توزیع شد.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان لرستان بختیار رازانی اظهار داشت: با هدف دسترسی مردم برای روغن، ۳۷۳ تن روغن در فروشگاه های استان توزیع شد.

وی افزود: ۷۰ تن روغن در خرم آباد، ۵۶ تن در بروجرد، ۹ تن در ازنا، الیگودرز ۳۸ تن،۵۴ تن دورود ، ۴۶ تن در نوآباد، ۵۷ تن در کوهدشت، پلدختر ۲۰ تن ودر شهرستان سلسله ۲۳ تن توزیع شده است.

سرپرست صمت لرستان با بیان این که صدها تن روغن خوراکی در حال جذب است گفت: انتظار می رود مردم به میزان نیاز روغن خوراکی را خرید کنند تا مشکلی در توزیع رخ ندهد.

رازانی عنوان کرد: مشکلی برای تامین روغن موردنیاز استان وجود ندارد و تمام تلاش انجام شده تا در روزهای آینده نیز توزیع روغن خوراکی درسطح فروشگاه ها همچنان ادامه داشته باشد.

وی بیان کرد: انتظار داریم مردم از احتکار خانگی روغن خوراکی در منزل پرهیز کنند چرا که مانند ماه های گذشته مشکلی برای تامین روغن خوراکی در استان وجود ندارد و روغن خوراکی دراستان تامین شده است.

سرپرست صمت لرستان اظهار داشت: با همکاری مردم و جلوگیری از انبار خانگی روغن خوراکی در استان روند توزیع این ماده خوراکی درروزهای آینده نیز به حالت عادی برمی گردد.

رازانی افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف گرانفروشی، اخفا، احتکار و عرضه خارج از شبکه انواع کالاهای اساسی به ویژه روغن خوراکی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری اطلاع دهند.

انتهای پیام/