سپهوند با اشاره به توزیع ۲ هزار بسته معیشتی در دهه فجر، گفت: ۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند لرستان اهدا می شود.

مریم سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیش از ۱۰ عنوان برنامه مختلف در نظر گرفته شده که در مرکز استان و شهرستانها اجرا شود.

وی افزود: مرحله دیگری از رزمایش کمک مومنانه به همین مناسب برگزار می شود که حدود دو هزار بسته معیشتی تهیه و در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا که شناسایی شده اند توزیع می شود.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان تصریح کرد: همچنین در ایام الله دهه فجر بالغ بر ۲۰ سری جهیزیه به همت خیرین و بسیجیان تهیه و به نوعروسان نیازمند اهدا می شود که برای هر جهیزیه حدود ۳۰ میلیون تومان هزینه خواهد شد.

وی از برگزاری برنامه «شکوه مادری» خبر داد و گفت: با توجه به مصادف بودن سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) با دهه فجر، برنامه شکوه مادری با هدف تشویق خانواده ها به فرزند آوری برگزار می شود که در این برنامه از مادران دارای سه فرزند و بیشتر تجلیل می شود.

سپهوند تصریح کرد: برگزاری پویش «لبخند رضایت» و تجلیل از معلمان، دیدار با خانواده های شهدا و نشست های بصیرتی از دیگر برنامه های اجرایی در دهه فجر است.

وی با اشاره به جشنواره گوهر فاطمی گفت: این جشنواره با موضوع عفاف و حجاب در چند رشته فیلم، عکس، دلنوشته در نظر گرفته شده که شرکت برای عموم آزاد است.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان با بیان اینکه ۱۲ عنوان برنامه توسط کمیته بانوان در کنگره ۶۳۰۰ شهید در نظر گرفته شده است، گفت: کمیته بانوان یکی از کمیته های این کنگره است که شروع ۱۲ عنوان برنامه حوزه بانوان از این کنگره همزمان با ایام دهه فجر است.

انتهای پیام/