سرهنگ کریمی فرد گفت: بسیج هنرمندان با استفاده از ظرفیت خوب بسیجیان توانسته معادلات جنگ نرم را بر هم بزند.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ منصور کریمی فرد ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج هنرمندان پلدختر بابیان اینکه فعالیت مؤثر بسیج در عرصه فرهنگی و هنری یک ضرورت است، اظهار داشت: در برهه‌ای خاص دشمن در کنار جنگ اقتصادی، تهاجم فرهنگی را نیز به راه انداخت و در بستر فضای مجازی و رسانه‌ای اقدام به انحراف جوانان نمود.

وی افزود: بسیج هنرمندان با استفاده از ظرفیت خوب بسیجیان توانسته معادلات جنگ نرم را بر هم بزند و در این راستا، ابزار فرهنگی از قبیل شعر، تئاتر و نویسندگی فرصت خوبی را برای بیان دستاوردهای انقلاب فراهم کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر عنوان کرد: در بازسازی عملیات والفجر ۹ به عینه دیدیم بسیج ظرفیت خوبی در حوزه هنری دارد، بایستی مشابه این کارها را نیز در زمینه‌های دیگر فرهنگی انجام دهیم.

غلامرضا محمودی مسئول سابق بسیج هنرمندان پلدختر در این مراسم اظهار داشت: سابقه تشکیل بسیج هنرمندان به سال ۸۷ برمی‌گردد که در این مدت برنامه‌های خوبی نیز انجام گرفت.

وی افزود: در این مدت دوره‌های تخصصی عقیدتی و فرهنگی مطلوبی را طی کردیم که بعد معنوی این دوره‌ها نیز بسیار مؤثر بود.

به گزارش سفیرافلاک، در این مراسم محمد فرجی آزاد به‌عنوان عنوان مسئول جدید بسیج هنرمندان پلدختر معرفی و از زحمات ۱۳ ساله غلامرضا محمودی مسئول سابق بسیج هنرمندان این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/