حجت الاسلام غلامی گفت: ۳۰۰ مبلغ دینی به مناسبت ایام الله دهه فجر به مناطق مختلف استان لرستان اعزام می‌شوند.

حجت الاسلام و المسلمین احمدرضا غلامی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: امسال با توجه به وضعیت شیوع کرونا، بسیاری از برنامه ها در فضای مجازی برگزار می شود که برنامه های مختلف مذهبی و فرهنگی برای این ایام در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تبلیغات اسلامی امسال برنامه های دهه فجر را با برنامه تجلیل از مادران شهدا آغاز می کند که در دهه فجر در همه شهرستان ها برنامه ها اجرا می شوند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان تصریح کرد: اجرای مسابقات فرهنگی با رویکرد دهه فجر، برگزاری محافل انس با قرآن، تجلیل از برگزیدگان و حافظان قرآن، غبار روبی گلزار شهدا، توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان از مهمترین برنامه های دهه فجر در استان می باشد.

حجت الاسلام غلامی از اعزام ۳۰۰ روحانی در دهه فجر خبر داد و گفت: این روحانیون در مساجد مستقر می شوند و با رعایت پروتکل های بهداشتی، برنامه های مختلفی پیرامون دهه فجر را از جمله بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و سبک زندگی اسلامی را ترویج می دهند.

وی بیان کرد: بخش عمده ای از برنامه های دهه فجر در فضای مجازی برگزار خواهد شد و روحانیون نیز در فضای مجازی سخنرانی های لازم را در این محور خواهند داشت که در کنار سخنرانی، پخش کلیپ هایی توسط تبلیغات اسلامی انجام خواهد شد.

انتهای پیام/