مسعودی زاده گفت: نمایشگاه مدرسه انقلاب به مناسبت ایام الله دهه فجر در استان لرستان برپا می شود.

مسعود مسعودی زاده در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: به مناسبت دهه فجر برنامه های مختلفی در نظر گرفته شده که حدود ۳۰ برنامه توسط بسیج دانش آموزی اجرا می شود.

وی افزود: در ۱۲ بهمن نواختن زنگ انقلاب و برگزاری جشن، فضای سازی مدارس و حوزه های بسیج دانش آموزی، برگزاری جلسه قرآن در فضای مجازی و غبار روبی گلزار شهدا بخشی از برنامه های دهه فجر است.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان با اشاره به برگزاری نمایشگاه در این ایام تصریح کرد: در ایام دهه فجر نمایشگاه عکس، نقاشی و همچنین مسابقه مقاله نویسی با موضوع دهه فجر، تفسیر سوره فجر و حفظ جز ۳۰ قرآن به صورت مجازی برگزار می شود.

مسعودی زاده عنوان کرد: با توجه به مصادف شدن دهه فجر و ولادت حضرت فاطمه(س) جشن ولادت بانوی بزرگ برگزار می شود که در صورت فراهم بودن شرایط به صورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی و در غیر این صورت در فضای مجازی برگزار می شود.

وی از برگزاری مسابقات فرهنگی خبر داد و گفت: مسابقات فرهنگی هنری با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی با محوریت شهدای هسته ای و مدافع حرم به صورت مجازی برگزار می شود که دانش آموزان اقدام به تهیه کلیپ می کنند.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان با اشاره به برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب خاطر نشان کرد: این نمایشگاه با حدود ۱۰ غرفه برپا می شود که شامل بیانیه گام دوم انقلاب، نسل آفتاب و بخش های دیگر است.

مسعودی زاده عنوان کرد: سه تشکل بسیج دانش آموزی انجمن اسلامی و سازمان دانش آموزی در برگزاری نمایشگاه مدرسه انقلاب همکاری دارند که تلاش شده تا این غرفه ها با خلاقیت دانش آموزان برپا شود که به صورت فضای مجازی و حقیقی اجرا می شود.

وی بیان کرد: برگزاری نشست های روشنگری با محوریت پاسخگویی به سوالات دانش آموزان با موضوع دستاوردهای انقلاب و ترویج سبک زندگی اسلامی، اجرای برنامه های جانبی به آتش کشیدن پرچم آمریکا و سردادن شعار مرگ بر آمریکا به صورت مجازی و درصورت امکان حضوری برگزار می شود.

مسئول بسیج دانش آموزی لرستان خاطرنشان کرد: تقدیر از دانش آموزان برتر مسابقات قرآنی، فرهنگی، هنری، اجرای سرود خیابانی فجر انقلاب و برگزاری هیئت اندیشه ورز استانی با محوریت برنامه های کنگره شهدای دانش آموزان استان از دیگر برنامه های دهه فجردر استان لرستان است.

انتهای پیام/