کائیدی با اشاره به بازگشایی سالن‌های ورزشی در پلدختر گفت: تسهیلات کرونایی به 10 باشگاه ورزشی این شهرستان پرداخت شد.

به گزارش سفیرافلاک، امید کائیدی ظهر امروز در ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش شهرستان پلدختر، اظهار داشت: تا پروژه‌های ورزشی تکمیل نشود ما برنامه‌ای برای افتتاح نداریم، زیرا به دنبال افتتاح طرح‌های سوری در عرصه ورزشی نیستیم.

وی افزود: برای استخر شنای پلدختر عملیات لایروبی و گاز کشی آن را بااعتبار ۲۰ میلیارد ریال انجام دادیم ولی درزمینهٔ فاضلاب مشکلاتی داریم که به دنبال رفع آن از طریق متولیان امر هستیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر عنوان کرد: جوانان پایه اساسی جمعیتی هستند، در این ایام کرونا تسهیلاتی به ۱۰ باشگاه ورزشی این شهرستان پرداخت کردیم و ۴۰ نفر نیز ثبت نامی در شهرستان داریم.

وی تصریح کرد: با بازگشایی باشگاه‌های ورزشی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ورزشکاران در حال فعالیت هستند و حالت رخوت زمان سیلاب و کرونا برای ورزشکاران از بین رفته است.

کائیدی با اشاره به اینکه چمن استادیوم ورزشی شهید سرمالیان تا پایان سال آماده بهره‌برداری است، گفت: ۵۰ میلیارد ریال را صرف بازسازی سالن‌ها، بهسازی و ساخت‌وساز‌های ورزشی کردیم هرچند برآورد اولیه خسارت ۱۲۰ میلیارد ریال بوده که با برنامه‌ریزی و صرفه‌جویی شاهد کاهش هزینه‌ها بودیم.

رئیس اداره ورزش امور جوانان پلدختر بابیان اینکه هیأت کوهنوردی شهرستان از رشته‌های فعال ورزشی است، اظهار داشت: این هیئت بدون هیچ چشم‌داشتی اقدام به کمک‌رسانی به سیل‌زدگان سال ۹۸ و پس از شیوع کرونا نیز با ضدعفونی کردن معابر و اماکن پرتردد در کمک‌رسانی به آحاد مردم اقدام کردند.

انتهای پیام/