ویسکرمی گفت: فساد باید در نطفه خفه شود و در این راستا دستگاه قضا بدون تبعیض ریشه فساد را می خشکاند.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به صدور حکم مهدی جهانگیری اظهار داشت: یکی از مطالبات مردم در دهه اخیر برخورد با خواص و دانه درشتها بوده به طوری که مدام این تفکر توسط عده ای القا می شد که نمی توان با مفسدین برخورد کنند اما با ورود آیت الله رئیسی به دستگاه قضا، عرصه برای مبارزه با فساد آغاز شد.

وی افزود: دستگاه قضا امروز بدون هیچ تبعیضی با مفاسد اقتصادی برخورد می کند که مبارزه با فساد رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی از مفسدین ارتباطی نزدیک با مسئولین دارند البته تا رسیدن به وضعیت مناسب فاصله زیادی است ولی دستگاه قضا مسیر خوبی را شروع کرده و برای رضایت مردم لازم است که بدون ملاحظه با متخلفین برخورد کند.

ویسکرمی خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از افراد سبب رشد این دانه درشت ها و مفسدان اقتصادی شده اند اما جدیت دستگاه قضا سبب شود تا ریشه فساد خشکانده شود.

وی بیان کرد: اگر اجازه داده شود، همه افراد خواص حریم امنی داشته باشند قطعا شاهد فساد بیشتری خواهیم بود البته حمایت هایی که در برخورد اولیه ایجاد می شود و همچنین عدم برخورد سبب می شود تا گاهی راه برای فرار این مفسدین باز شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: کار خوب قوه قضا می تواند اثرگذاری خوبی داشته باشد و باید به گونه ای برخورد شود تا فساد از نطفه خفه شود.

ویسکرمی با اشاره به روابط خانوادگی در فساد تصریح کرد: گاهی افراد به صوت قبیله ای وارد پست ها می شوند که خود این موضوع نیاز به شفاف سازی دارد که با شفاف سازی می توان از موارد فساد پیشگیری کرد.

انتهای پیام/