حجت الاسلام رفیعی راد گفت: اصلاح طلبان همیشه سعی دارند دیوار کوهی برای پژواک صدای غرب باشند، اگر چه اصلاح طلب ها جبهه هستند اما متفق نیستند.
حجت الاسلام سید مهدی رفیعی راد در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: بخشی از فعالیت های سیاسی را فعالیت های فرهنگی که بیشتر آن را تبلیغات پُر می کند، شکل می دهد که فعالیت های تبلیغاتی فعالیت هایی هستند که در احزاب استفاده می شود.
 
وی افزود: انتخاب روش و رویکرد فعالیت های فرهنگی براساس باورها و اعتقادات است که در برنامه ها از این روش استفاده می کنند.
 
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه اختلافات بر مدار باورها و اعتقادی است نه سیاسی، عنوان کرد: نتیجه اختلاف، اعتقادی است که در رفتار سیاسی اثرگذار بوده و موثر می شود.
 
رفیعی راد با بیان اینکه رویکرد تخریبی اصلاح طلبان ریشه در بینش و نگرش آنها دارد، بیان کرد: اصلاح طلبان در این دو دهه اخیر متوجه شدند رسانه یک پدیده بسیار تعیین کننده است و در سال ۹۶ علیرغم نارضایتی مردم از عملکرد دولت، اما اصلاح طلبان از این حربه استفاده کردند و پیروز شدند.
 
وی تصریح کرد: اصلاح طلبان در حوزه تبلیغاتی، مسئله ای برای اقناع نداشتند ولی توانستند با استفاده از ابزار بی اخلاقی و با ترس های بی مبنا، جامعه را دو قطبی کنند و در حوزه عملیات روانی با ابزار رسانه ای، همان روش سال ۹۶ را امسال برای انتخابات پیش گرفته اند.
 
کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: منع افرادی که صلاحیت حضور در انتخابات را دارند، نهایت خیانت است که آنها از حضور در انتخابات منع شوند و از سوی دیگر نباید مانع انتخاب مردم شد و مردم آزادانه می توانند انتخاب کنند اما این رفتار اصلاحات عین دیکتاتوری است.
 
حجت الاسلام رفیعی راد گفت: اصلاح طلبان همیشه سعی دارند دیوار کوهی برای پژواک صدای غرب باشند، اگر چه اصلاح طلب ها جبهه هستند اما متفق نیستند.
 
وی با تاکید بر اینکه مسئله اداره کشور جدی است، اظهار داشت: اداره امور جامعه با سیاسی کاری تا جایی خسارت می زند و از جایی به بعد طوفان ایجاد می کند و این سیاسی بازی ها به اشباع رسیده است.
 
رفیعی راد افزود: در انتخابات پیش رو نخبگان و مردم متوجه باشند به شخصیتی مدیر و مدبر رای دهند که قول و عملش یکی باشد.