محمدی گفت: بیش از 165 برنامه فرهنگی، هنری، ادبی، اسلامی و علمی با شعار محوری انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار همزمان با دهه فجر در استان برگزار می شود.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون لرستان محمدجواد محمدی اظهار داشت: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم حضور کودکان و نوجوانان در مراکز کانون، ویژه برنامه ها با موضوع پیروزی انقلاب اسلامی در فضای مجازی برگزار می شود.

وی افزود: ترویج اندیشه‌های امام راحل(ره)، معرفی این شخصیت برجسته و همچنین معرفی وقایع انقلاب به کودکان و نوجوانان در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل کانون پرورش فکری لرستان تصریح کرد: نواختن زنگ انقلاب در فضای مجازی، مسابقه خوشنویسی، ساخت کارت پستال با موضوع شعارهای انقلابی وشهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، قصه گویی با موضوع پیروزی انقلاب اسلامی، مهرواره مجازی تئاتر کاغذی و تجدید میثاق با شهدا بخشی از برنامه های این ایام در لرستان است.

محمدی با اشاره به ولادت حضرت زهرا(س) بیان کرد: مسابقه ادبی دلنوشته و جمله نویسی با موضوع ولادت حضرت فاطمه(س)، پیروزی انقلاب اسلامی و مدافعان سلامت برگزار می شود و همچنین شعر خوانی اشعار انقلابی به صورت لایو، برگزاری مسابقه خاطره نویسی با عنوان برایم از انقلاب بگو، برگزاری مسابقه پیامکی با عنوان تولد انقلاب از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده این ایام می باشد.

وی خاطرنشان کرد: در صورت مهیا بودن شرایط و هماهنگی با ستاد کرونای استان، ویژه برنامه های فرهنگی هنری شامل نمایش، اجرای مسابقه، بازی های بومی محلی در روستاهای اطراف خرم آباد توسط مراکز سیار کانون استان اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/