خادمی گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، هدف اصلی برگزاری کنگره 6300 شهید در استان است و تلاش می شود تا نسل جوان در این برنامه بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی امشب در جلسه ستاد کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان اظهار داشت: این کنگره با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود و بعد از برگزاری کنگره، استانی خواهیم داشت که ارزش های فرهنگ ایثار و شهادت در آن نهادینه تر و ارتقا یافته تر شده است.

وی افزود: برای برگزاری این کنگره از همه امکانات و توانمندی های دولتی و ملی استفاده می شود، هزینه کردن برای برگزاری اینگونه برنامه ها، هزینه پایدار است و نوعی سرمایه گذاری برای تولید و ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت است.

استاندار لرستان عنوان کرد: تاکید داریم که اقشار جوان در این کنگره بیشتر مورد توجه قرار گیرند و آثار فاخر در استان تولید شود.

وی تصریح کرد: تمام امکانات دستگاه های دولتی برای این کنگره به کار گرفته می شود اما سیاست اصلی این است که به دنبال حضور مردم در این کنگره هستیم.

خادمی بیان کرد: تلاش می شود تا فضا را به دوران دفاع مقدس برگردانیم و ارزشها پررنگ تر شوند و باید از همه ظرفیت ها استفاده شود.

رئیس ستاد کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان با اشاره به اعتبار مورد نیاز این کنگره خاطر نشان کرد: از منابع استانی و ملی برای برگزاری این کنگره استفاده می شود.

انتهای پیام/