حجت الاسلام شاهرخی گفت: شهدا با تاسی از امام حسین(ع) برای دفاع از دین برخاستند و در این راه جان خود را تقدیم کردند.

به گزارش سفیر افلاک، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی امشب در جلسه ستاد کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان اظهار داشت: شهدا جان خود را در راه خدا تقدیم کردند و کنگره شهدا گنجینه ارزشمندی است که باید در این گنجینه، دُرها را پیدا و به جامعه معرفی کرد.

وی افزود: در استان لرستان امکانات دولتی و مردمی فراوانی وجود دارد و گروه های جهادی، جوانان انقلابی و دلدادگان به نظام سرمایه اولیه برگزاری این کنگره هستند و همانگونه که در شیوع کرونا پیشقدم برای کمک رسانی بودند در این برنامه نیز حضور بی نظیری خواهند داشت.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان تصریح کرد: فعالیت های مختلفی از جمله فعالیت های علمی، پژوهشی، عمرانی، محرومیت زدایی برای این کنگره در نظر گرفته شده است.

وی عنوان کرد: مخاطبین عام این کنگره، اقشار مختلف مردم و مخاطبین خاص، قشر نوجوان و جوان هستند، کنگره باید به صورت عمومی برگزار شود تا همه بتوانند حضور داشته باشند.

رئیس شورای سیاستگذاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان بیان کرد: در جنگ تحمیلی، رزمندگان علیرغم مشاهده همه شرایط اما با اشتیاق به سوی جبهه های جنگ حرکت می کردند و مانند امام حسین(ع) برای دفاع از دین وارد میدان نبرد با دشمن شدند.

انتهای پیام/