خدابخشی گفت: متأسفانه درنتیجه تعلل‌های صورت گرفته اعتبارات برگشت می‌خورد که نمونه بارز آن برگشت 40 میلیارد ریال اعتبار طرح بازآفرینی استان است.

به گزارش سفیرافلاک، محمد خدابخشی ظهر امروز در جمع مردم الیگودرز در پاسخ به سؤالی درزمینهٔ مدارک تحصیلی مدیران حوزه درمان، اظهار داشت: اگر به تحولات حوزه درمان در سال‌های اخیر به دیده انصاف نگاه کنیم قطعاً قابل قیاس با گذشته‌ها نیست و این تحولات گذشته از پیگیری‌های صورت گرفته در سطح کلان نتیجه تلاش همین مدیرانی است که به مدارک تحصیلی آن‌ها ایراد گرفته می‌شود، اما درمجموع ما خروجی عملکردها را باید برای قضاوت مدنظر داشته باشیم، کما اینکه باید قبول کنیم در حوزه درمان با کمبود نیرو و متخصص مواجه هستیم.

وی با اشاره به اینکه مدیران ما باید پیگیر جذب اعتبارات از طریق استان باشند، افزود: در حال حاضر موافقت‌ها و تأمین اعتبارات در حوزه درمان رقم خورده و یک مدیر باید همت کند و برای دانشگاه تعهد ایجاد نماید، در غیر این صورت باید شاهد افزایش قیمت روزافزون تجهیزات باشیم.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح‌های بازآفرینی، عنوان کرد: وضعیت فعلی خیابان طالقانی جنوبی که به پارکینگ مبدل شده شایسته نیست، شهرداری باید از تردد خودروها جلوگیری نماید.

وی تصریح کرد: در این شرایط اقتصادی که با تلاش بسیار اعتبار تأمین می‌شود، اما متأسفانه درنتیجه تعلل‌های صورت گرفته اعتبارات برگشت می‌خورد که نمونه بارز آن برگشت ۴۰ میلیارد ریال اعتبار طرح بازآفرینی استان است.

خدابخشی با اشاره به دیگر اقدامات صورت گرفته در حوزه راه گفت: اعتبارات تخصیص‌یافته در این حوزه بی‌سابقه است، ۲۶۰ میلیارد ریال به طرح چهار خطه الیگودرز به داران، ۲۶۰ میلیارد ریال به جاده الیگودرز به مسجدسلیمان، ۳۸۰ میلیارد ریال به راه‌آهن و ۵۰ میلیارد ریال به زیرگذر روستای خمه تخصیص‌یافته است و مشکل اعتباری نداریم.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس از تفکیک ساختمان درمانگاه تأمین اجتماعی از شعبه اداری خبر داد و بیان کرد: به دنبال تأسیس درمانگاه در مکانی دیگر و تجهیز آن به ۴۰ تخت هستیم.

انتهای پیام/