آئین افتتاح «دوخانه ورزشی» مسجد محور و توزیع «1350 بسته بهداشتی» در کوهدشت برگزار شد.

به گزارش سفیرافلاک، آئین افتتاح «دوخانه ورزشی مسجد محور» و توزیع «۱۳۵۰ بسته بهداشتی» به همت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با حضور امام‌جمعه کوهدشت، معاون فرماندار، جانشین فرماندهی سپاه کوهدشت، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی در کوهدشت برگزار شد.

حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: سرعت پیشرفت علم در انقلاب اسلامی ایران در وضعیت مطلوبی قرار دارد به‌طوری‌که در بسیاری از شاخص‌ها در رتبه‌های برتر جهانی و منطقه‌ای قرار داریم.

وی افزود: این مردم ولی‌نعمتان ما بوده و شایسته بهترین خدمت‌ها هستند، مسئولان بایستی تا جایی که توان دارند در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم کوشا باشند.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به‌ضرورت ورود جدی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در حوزه رونق اشتغال و صنعت شهرستان، عنوان کرد: ما بایستی برای نیروی جوان و مستعد برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم که زمینه اشتغال آنان برای تداوم زندگی بهتر فراهم شود.

وی تصریح کرد: حرکات فرهنگی و عام‌المنفعه‌ای که فعالان فرهنگی مساجد سطح شهرستان در حال انجام دادن آن هستند دارای اهمیت بسیاری بوده و قابل‌تقدیر است.

طهماسبی با اشاره به اینکه جوانان بخشی از اوقات فراغت خود را با ورزش کردن سپری کنند، گفت: عمق محرومیت در کوهدشت بالا است، بایستی با اولویت‌بندی‌ها و برنامه‌ریزی دقیق درزمینهٔ اشتغال و صنعت اهتمام ویژه‌ای توسط مسئولان صورت گیرد.

انتهای پیام/