حجت‌الاسلام طهماسبی گفت: بنگاه‌های تولیدی زودبازده در کوهدشت ظرفیتی مناسب برای اشتغال شهرستان به شمار می‌رود و برای فعالیت قوی، احتیاج به حمایت مسئولان دارد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) لرستان، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: بایستی برنامه‌هایمان به‌روز باشد و برای رفع محرومیت تلاشی جدی نموده، وقت گذاشته و برنامه‌ها را ارائه و پیاده‌سازی کنیم.

وی با اشاره به تلاش قوه قضائیه در خدمت‌رسانی به مردم، افزود: آیت‌الله رئیسی با ورودی که داشتند علاوه بر مبارزه جدی با فساد در سطح کلان، موجب احیاء برخی کارخانه‌های تولیدی در کشور شدند.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اهمیت فعالیت‌های اشتغال‌زایی روستایی کوچک، عنوان کرد: بنگاه‌های تولیدی زودبازده در کوهدشت ظرفیتی مناسب برای اشتغال شهرستان به شمار می‌رود و برای فعالیت قوی، احتیاج به حمایت مسئولان دارد.

وی ضمن تقدیر از تلاش مجاهدانه کادر درمان شهرستان در ایام کرونا، تصریح کرد: شهرستان کوهدشت فاقد دستگاه MRI است و بیمارستان فعلی کوهدشت نیز علی‌رغم اینکه بازسازی‌هایی که شده است جوابگوی شهرستان کوهدشت نیست و ضرورت دارد درروند ساخت بیمارستان دوم تسریع شود.

طهماسبی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در کوهدشت، گفت: در این شهرستان کارهای خوبی انجام‌شده است، بایستی در حوزه‌های مختلف کار مجدانه شود، درزمینهٔ آب با توجه به اینکه زمین‌های مستعدی داریم انتظار می‌رود مسئولان اهتمام ویژه‌ای در این راستا داشته باشند.

گفتنی است پس از این دیدار، مسئولان باحضور در کنار قبور شهدای گمنام کوهدشت، ضمن قرائت فاتحه و گل افشانی، به مقام بلند شهدای والامقام ادای احترام کردند.

انتهای پیام/