رازانی گفت: با توجه به تقاضای مردم برای روغن، 102 تن روغن خوراکی در خرم آباد توزیع می شود.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی صت لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: توزیع روغن در همه فروشگاه ها انجام می شود و مردم شهرستان خرم آباد می توانند براساس نیاز خانواده روغن مورد نیاز را از  فروشگاه های سطح شهرستان خرم آباد تهیه کنند.

وی با اشاره به اینکه به تدریج بازار از روغن اشباع خواهد شد افزود: در این خصوص برنامه ریزی دقیقی صورت گرفته تا توزیع روغن به صورت همسان و در تمام نقاط استان توزیع شود تا ضمن تعادل، از ازدحام هم جلوگیری شود.

سرپرست صمت لرستان عنوان کرد: انتظار ما این است مردم براساس نیاز خانواده روغن را خریداری کنند چرا که در هفته های گذشته شاهد بودیم بیش از میزان مصرف خانوار، این ماده خوراکی را خریداری کرده اند اما خوشبختانه به تدریج از بار روانی کمبود روغن کاسته شده و ما شاهد جوی آرام در توزیع هستیم.

رازانی تصریح کرد: در دو هفته گذشته ۴۵۳ تن روغن خوراکی در سطح فروشگاههای استان توزیع شده است تا مردم استان بتوانند بدون هیچ دغدغه ای این ماده خوراکی را تامین کنند اما متاسفانه در این میان برخی از افراد نیز از موقعیت سوءاستفاده می کنند که به طور یقین با افراد فرصت طلب و سودجو هم برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه در راستای تنظیم بازار و مقابله با محتکرین و سودجویان، نظارت بر واحدهای صنفی به ویژه توزیع روغن خوراکی در استان انجام می شود، گفت: طی بازرسی های به عمل آمده از روند توزیع کالاهای اساسی ۴۵ پرونده تخلفاتی در زمینه روغن خوراکی طی آذر و دی ماه در این استان تشکیل شد و واحدهای متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

سرپرست صمت لرستان خاطر نشان کرد: ۶۸۰ تن روغن خوراکی در حال جذب و توزیع است و هرگونه فروش اجباری اجناس دیگر در کنار کالاهای اساسی جرم محسوب می شود و متخلفین براساس قانون به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/