حجت‌الاسلام سرلک با اشاره به اقتدار نظامی ایران در منطقه و جهان، گفت: افزایش بینش سیاسی و بصیرتی مردم از برکات انقلاب است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام مهدی سرلک صبح امروز در دومین روز از برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر در جمع پرسنل سپاه و نیروی‌های انتظامی الیگودرز اظهار داشت: اقتدار و عزت نظام اسلامی به برکت امامین انقلاب و امنیت امروز کشور مرهون فداکاری نیروهای نظامی و انتظامی است.

وی افزود: مردم به سپاه و نیروی‌های نظامی و انتظامی اعتماد داشته و افتخار می‌کنند، در این ۴۲ سال صعود مقتدرانه داشته‌ایم و قدرت دفاعی و موشکی سبب عزت‌آفرینی شده است و هیاهو و صحبت‌ها برای برگشت به برجام توسط دشمنان، ترس از پیشرفت‌های دفاعی و علمی است.

امام‌جمعه الیگودرز عنوان کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی مهم‌ترین مقوله‌ای است که بایستی به نحو احسن و کامل برای جامعه بازگو شود.

وی تصریح کرد: دستاوردهای سیاسی شامل سرنگونی نظام دیکتاتور طاغوت می‌باشد و هنر انقلاب این است که نظام دیکتاتور را نابود کرد، افزایش بینش سیاسی مردم و رشد سیاسی و بصیرتی در راستای مهم‌ترین مسائل، آزادی و مشارکت سیاسی که نمونه بارز آن انتخابات بوده، از دیگر پیشرفت‌های سیاسی است.

سرلک گفت: امروز هر تصمیمی در سطح جهان باملاحظه قدرت دفاعی ایران گرفته می‌شود و نگاه کشورهای مقاومت به جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام/