حجت‌الاسلام لرستانی گفت: دهه فجر نمایانگر تأکید بر اصول و آرمان‌های انقلاب و نماد فهم، بصیرت ملی و صلابت، اقتدار ملی و مسئولیت‌پذیری در دفاع از انقلاب است.

حجت‌الاسلام علی لرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: ایام پیروزی انقلاب اسلامی از ایام‌الله است، باید این روزها را که دست امداد الهی به‌وضوح در آن دیده شد با برنامه‌های مختلف گرامی داشت و به نسل‌های جدید اهمیت این پیروزی را متذکر شویم.

وی افزود: باید فلسفه وجودی انقلاب اسلامی و دستاوردهای چهل‌ساله آن در برنامه‌های مختلف تبیین و تشریح شود که دشمن‌شناسی و تبیین اصل ولایت‌فقیه در جامعه یکی از این موارد مهم است.

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز عنوان کرد: نشان دادن ماهیت و اهداف راهبردی انقلاب اسلامی و تبیین و تقویت امید نسبت به آینده انقلاب اسلامی از مهم‌ترین اصول و مبانی است که باید در برنامه‌های دهه فجر سال جاری لحاظ شود.

وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین نکاتی که در برگزاری برنامه‌های دهه فجر مدنظر است، افزایش آگاهی عمومی به‌ویژه نسل جوان نسبت به کارآمدی نظام اسلامی بر اساس ارزش‌های معنوی و احکام الهی است.

لرستانی گفت: دهه فجر نمایانگر تأکید بر اصول و آرمان‌های انقلاب و نماد فهم، بصیرت ملی و نماد صلابت و اقتدار ملی و آمادگی در مسئولیت‌پذیری در دفاع از انقلاب است و پاسخ دادن به خصومت ورزی‌های بی‌پرده آمریکا و خنثی کردن نقشه‌های شوم پنتاگون، سیا، وزارت خزانه‌داری و خارجه آمریکا و همچنین پاسخ به یاوه‌گویی‌های مقامات اروپایی در خصوص توقف فعالیت‌های موشکی ایران می‌باشد.

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز با اشاره به اهمیت دهه فجر افزود: دهه فجر فرصتی است تا همه ما بتوانیم بار دیگر با آرمان‌های امام و رهبری تجدید پیمان کنیم و برگزاری مراسمات مختلف باکیفیت مناسب می‌تواند در تبیین اهداف انقلاب اسلامی مؤثر باشد.

انتهای پیام/