۱۱۲ واحد مسکن مددجویان شهرستان پلدختر افتتاح شد.

به گزارش سفیرافلاک، عصر امروز در دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور امام‌جمعه پلدختر، فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی آئین افتتاح ۱۱۲ واحد مسکن مددجویان پلدختر برگزار شد.

نبی الله ناظری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدختر در این مراسم ضمن گرامیداشت فرارسیدن دهه مبارک فجر اظهار داشت: یکی از نیازهای ضروری و مهم مددجویان تحت پوشش کمیته امداد احداث مسکن است، در این راستا بر اساس وظایفی که بر عهده‌داریم، با همکاری سپاه اقدام به ساخت خانه برای مددجویان کرده‌ایم.

وی افزود: برخی مددجویان با آورده نقدی خود در ساخت منزل همکاری دارند و برخی نیز ودیعه مسکن دریافت می‌کنند و برای گروه هدف دیگری اقدام به تعمیر و ساخت مسکن می‌کنیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدختر عنوان کرد: به مناسبت فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر تعداد ۱۱۲ واحد مسکن احداثی با استفاده از اعتبارات سیل به مبلغ یک میلیارد و ۱۹۲ میلیون تومان در مناطق سیل‌زده این شهرستان افتتاح شد.

وی بابیان اینکه واحدهای مسکونی در سراب حمام به نمایندگی از سایر طرح‌ها افتتاح شد تصریح کرد: ۱۲۰ طرح تعمیر مسکن مددجویان کمیته امداد پلدختر با استفاده از اعتبارات سیل در طول سال جاری انجام‌شده است.

ناظری گفت: طی سال جاری ۲۳۶ طرح مسکن احداثی و تعمیری این نهاد به مبلغ یک میلیارد و ۵۴۲ میلیون تومان در این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است.

انتهای پیام/