حجت‌الاسلام لرستانی با اشاره به اینکه عزت و آبروی کشور مدیون انقلاب اسلامی است، گفت: انقلاب اسلامی ایران الگوبرداری از فرهنگ تشیع و عاشورا بوده است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی لرستانی ظهر امروز در نشست بصیرتی، ضمن گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر، اظهار داشت: عشایر در دوران دفاع مقدس و در همه صحنه‌های انقلاب صادقانه پای‌کار هستند، مسیر و تفکرات امام (ره) نباید فراموش شود.

وی افزود: دیدگاه امام خمینی (ره) برگرفته از سنت و مکتب تشیع است و الگو سایر انقلاب‌های در سطح جهان برعلیه مستکبران با الگوبرداری از فرهنگ تشیع و عاشورا بوده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز با اشاره به تبیین قیام حضرت امام خمینی (ره) عنوان کرد: در زمان طاغوت جامعه بسته و مشارکت فکری و آزادی بیان وجود نداشت و تمام دغدغه دین زدایی بود و فرهنگ کشور ترس، خشونت و حذف بود، از بین رفتن قانون و استقلال کشور و امتیاز دادن به غرب و … از دیگر عوامل این قیام بود.

وی تصریح کرد: متأسفانه افرادی روشنفکرنما به دنبال امتیاز دادن و وصل کردن کشور به غرب هستند، فساد و غرب‌گرایی ریشه‌اش انتخاب نادرست در انتخابات است چراکه خروجی انتخاب ناصحیح فساد می‌شود.

لرستانی گفت: پیوند مستقیم رژیم پهلوی و رژیم منحوس صهیونیستی، نفوذ استعمال و سلطه گری و برپا کردن مرکز فساد و فحشا از دیگر عوامل قیام امام خمینی (ره) بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز بیان کرد: عشایر صادقانه در دفاع مقدس و همه صحنه‌های انقلاب پای‌کار بودند، جنگ نرم سلاحی برای تخریب اعتقادات و اصول انقلاب است که توسط دشمن برای تفرقه در فضای مجازی صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه عزت و آبروی کشور مدیون انقلاب اسلامی است، گفت: مذاکرات سایه جنگ را برنداشت، سایه جنگ را شهید سلیمانی، شهدای مقاومت بسیجیان، پاسداران و نیروهای نظامی و امنیتی دور کردند.

انتهای پیام/