اسماعیلی با بیان اینکه پایه و اساس انقلاب اسلامی ایران براساس مبارزه با فساد و ظلم شکل گرفته است، گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران دست استبداد از داخل و دست بیگانگان از خارج کشور قطع شد.

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران از ابعاد تحولات اجتماعی، ابعاد اسلام و تاریخی سبب شد تا زمینه برای ایجاد حکومت اسلامی فراهم شود.

وی افزود: در حکومت پهلوی مفاسد، تبعیض، ضدیت با دین و بی عدالتی به وفور دیده می شد و همه این عوامل سبب شد تا مردم به رهبری امام (ره) برای پیروزی انقلاب وارد میدان شوند.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه پایه و اساس انقلاب اسلامی ایران براساس مبارزه با فساد و ظلم شکل گرفته است، عنوان کرد: ملت ایران با تاسی از مکتب عاشورا قیام کردند و این حرکت برای همیشه در تاریخ ماندگار شد به طوری که این حرکت ملت ایران امروز الگویی برای کشورها تبدیل شده است.

اسماعیلی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران در حالی پیروز شد که مدت کمی از پیروزی انقلاب اسلامی ایران گذشته بود اما دست الهی و نیروهای غیبی به پشتیبانی ملت ایران آمدند و این اتفاق بزرگ رخ داد.

وی بیان کرد: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران دست استبداد از داخل و دست بیگانگان از خارج کشور قطع شد چرا که تا قبل از پیروزی انقلاب، برخی از کشورها از جمله آمریکا، ایران را حیاط خلوت خود می دانستند و قطع دست بیگانگان از منافع کشور سبب عصبانیت آنها شد.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به دشمنی دشمنان از بدو پیروزی انقلاب تاکنون اظهار داشت: حرکت ملت ایران در پیروزی انقلاب سبب شد تا دشمنان برای انتقام جویی سالهاست توطئه هایی را در سر داشته باشند و در این سالها اقداماتی از جمله تحریم، تهدید، ترور، فتنه و جنگ تحمیلی را در پیش گرفتند اما در همه این توطئه ها با شکست مواجه شدند.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا و پشتیبانی و ایستادگی مردم سالهاست در سربلندی و امنیت به سر می برد و اقتدار جمهوری اسلامی ایران، خارچشمی برای دشمنان است.

انتهای پیام/