گودرزی گفت: فرهنگ مقاومت توسط ایران به دنیا صادر شد و کشورهای زیادی با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی ایران در برابر دشمن ایستاده اند.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی ایران، وجه مردمی بودن آن است چرا که مردم، انقلاب را حاصل مجاهدت های خود می دانند و در شرایط مختلف و مقاطع متعدد، فراز و نشیب ها و در پیچ و خم های این سالها، مردم همیشه در کنار انقلاب بوده اند و همراهی مردمی سبب شده تا انقلاب به سلامت از گردنه ها عبور کند.

وی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب همه معادلات جهان را بر هم زد، افزود: پیروزی انقلاب همه الگوهای غربی را در هم شکست و محاسبات جدیدی را در عالم سیاست و دنیای امروز ایجاد نمود.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: غربی ها در ابتدا جمهوری اسلامی ایران را جدی نمی گرفتند و با برنامه ریزی و توطئه های سطح پایین تلاش می کردند تا این نهال نوپا را از پای درآورند.

گودرزی بیان کرد: غرب از طریق عوامل فسیل شده و پسماندهای خود در ایران تلاش کرد که بتواند ضربه ای را وارد کند اما موفق نشد، عوامل نفوذی را تسلیح و ترغیب کرد که با ایجاد درگیری بتوانند راه به جایی ببرند اما باز هم با شکست مواجه شدند و مدتی بعد از پیروزی انقلاب، صدام را به نمایندگی از جبهه سلطه تجهیز و پشتیبانی کردند اما هشت سال مقاومت ملت ایران سبب عقب راندن و شکست دشمن شد.

وی با بیان اینکه امروز انقلاب به سطح بالندگی کم نظیری رسیده است، خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش است تا جلوی پیشرفت ها را بگیرد و بتواند پیشرفت کشور را متوقف نماید اما ایران اسلامی با سرعت بسیار بالایی در مسیر پیشرفت و اقتدار به راه خود ادامه می دهد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در جنگ تحمیلی، سیم خاردار هم تحریم می کردند و ایران از داشتن امکانات اولیه دفاعی محروم بود اما به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران امروز این کشور، موشک های نقطه زن خود را به رخ دنیا می کشد.

گودرزی با اشاره به اینکه ایران، محور مقاومت در کل عالم شده است، افزود: فرهنگ مقاومت توسط این کشور به دنیا صادر شده و کشورهای زیادی با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی ایران در برابر دشمن ایستاده اند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: با وجود همه تلاطم ها اما جمهوری اسلامی از آرمانها کوتاه نیامده و شعارها را حفظ کرده است و در طول این سالها ذره ای در برابر دشمن عقب نشینی نداشته و هر سالی که می گذرد، مسیر تعالی را با قدرت مضاعف طی می کند.

وی انقلاب اسلامی ایران را برخاسته از عمق باورها، ارزشها و اعتقادات مردم برشمرد و گفت: سبقه مردمی بودن نظام، وجه ولایی بودن انقلاب و این که همه جریانات و گرایش ها زیر چتر ولایت هستند سبب تدوام انقلاب شده و با این ویژگی ها می توان به اهداف اصلی و چشم اندازی که امام(ره) ترسیم نمودند دست یافت.

انتهای پیام/