نعمتی گفت: اجرای قانون، رعایت اصل امانت‌داری و صیانت از آرای مردم در اولویت مجریان انتخابات است.

به گزارش سفیرافلاک، ماشاالله نعمتی عصر امروز در جلسه ستاد انتخابات شهرستان الیگودرز با اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار داشت: انتخابات آتی از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و ملت ایران با مشارکت پرشور خود بار دیگر اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی را در سطح بین‌المللی به نمایش خواهند گذاشت.

وی افزود: اجرای قانون و صیانت از آراء مردم دارای اهمیت بوده و همه عوامل دخیل در برگزاری امر انتخابات، موظف‌اند مراحل و فرآیند انتخابات را مطابق قانون رعایت و اجرا کنند.

فرماندار الیگودرز عنوان کرد: تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری به کارخواهیم گرفت.

وی با اشاره به اینکه داوطلبان در هنگام ثبت‌نام باید گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته را ارائه کنند، تصریح کرد: داوطلبان شورای اسلامی شهر و روستا از هم‌اکنون و در اسرع وقت می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی، یا دفاتر پلیس ۱۰+ یا سامانه جامع خدمات الکترونیک قضایی نسبت به دریافت گواهی عدم سوءپیشینه اقدام و هنگام ثبت‌نام ارائه نمایند.

به گزارش سفیرافلاک، ثبت‌نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ساعت هشت صبح روز ۲۰ بهمن‌ماه آغاز و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت، همچنین ثبت‌نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها از ساعت هشت صبح روز ۱۶ فروردین‌ماه آغاز و به مدت هفت روز ادامه دارد.

انتهای پیام/