رهبران با بیان اینکه باید دستاوردهای انقلاب اسلامی برجسته شود، گفت: جمهوری اسلامی با اتکا به ظرفیت‌های داخلی و خودکفایی، به اقتدار رسید.

همایون رهبران در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: کشورهای دیگر تصور نمی کردند که انقلاب اسلامی ایران اینگونه بتواند در مسیر توسعه، پیشرفت، اقتدار و سربلندی حرکت کند و سالهاست که این انقلاب بر اصول و مبانی ارزشمند و اعتقادی پایبند است.

وی با اشاره به فتنه انگیزی دشمن برای ضربه به انقلاب افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون دشمن مدام برای ضربه به این کشور ترفندهایی را اجرا کرده اما در نهایت خود دشمن با شکست مواجه شده است؛ دشمن تلاش می کرد که انقلاب ۴۰ سالگی خود را نبیند اما انقلاب اسلامی ایران در مسیر اقتدار به راه خود ادامه می دهد و وارد گام دوم انقلاب شده است.

کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد رشد شتابان در بخش های علمی، فرهنگی، هنری، پزشکی و سایر عرصه ها بودیم که قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست و این کشور با اتکا به ظرفیت های داخلی و خودکفایی توانست بر قله موفقیت بایستد.

رهبران با بیان اینکه باید دستاوردهای انقلاب برجسته شود خاطر نشان کرد: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه به جایی رسیده که سایر کشورهایی که روزگاری خود را ابرقدرت می دانستند در برابر این قدرت متحیر شده اند که نمونه آن تولید واکسن کرونا بوده که ایران مانند کشورهای دیگر برای تولید واکسن از همان روزهای نخست وارد عمل شد و موفق به تولید این واکسن شده است.

وی بیان کرد: امروز در انتخاباتی که برگزار می شود، مردم مسئولان را انتخاب می کنند که نشانگر یک نظام مردم سالاری دینی است و حضور مردم در صحنه دشمن، هراس و نگرانی را برای دشمن رقم زده است.

کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: البته امروز مشکلاتی وجود دارد که این مشکلات ناشی از سوء مدیریت ها بوده و نیاز است که مسئولان برای حل مشکلات همه تلاش خود را به کار بگیرند.

رهبران گفت: میوه انقلاب، شهید سلیمانی ها و دانشمندانی هستند که برای این کشور جان خود را تقدیم کردند و نامشان تا ابد در تاریخ ایران می درخشد.

وی با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی در بین نسل جوان اظهار داشت: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تلاش داشتند تا جوانان به سمت مسائل غیر فرهنگی سوق داده شوند اما امروز جوانان ما در معنویت به جایی رسیده اند که در بسیاری از برنامه های فرهنگی و مذهبی مانند ایام راهپیمایی اربعین، مراسم عزاداری و محرم و سایر هیات ها و برنامه ها در صف اول قرار دارند.

انتهای پیام/