سپهوند گفت: ۳ نفر از زنان زندانی جرائم غیر عمد استان لرستان همزمان با دهه فجر آزاد می‌شوند.

مریم سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: همزمان با دهه فجر برنامه های مختلف و متنوعی در استان برگزار می شود البته با توجه به مقارن بودن دهه فجر و سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) برنامه هایی با این محوریت برگزار می شود.

وی افزود: یکی از مهمترین برنامه های این ایام آزادی سه نفر از زنان زندانی جرائم غیر عمد استان است که این برنامه با همکاری بسیج حقوقدانان در قالب پویش(مادرم به خانه برمی گردد) اجرا می شود.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان تصریح کرد: از دیگر برنامه ها، اهدای خون توسط بانوان بسیجی است که در روز ولادت حضرت زهرا(س) این برنامه اجرا می شود.

سپهوند با اشاره به کمک مومنانه عنوان کرد: همزمان با دهه فجر ۵۱ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا می شود که برای هر جهیزیه بیش از ۳۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی بیان کرد: از دیگر برنامه های کمک مومنانه، اهدای بسته های معیشتی به خانواده های نیازمند و افراد آسیب دیده از کرونا است که بیش از دو هزار بسته تهیه و توزیع خواهد شد.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان خاطر نشان کرد: دیدار با خانواده های شهدا، برگزاری جشنواره گوهر فاطمی، شکوه مادری، تجلیل از مادران دارای سه فرزند، برنامه لبخند رضایت، سلسله نشست های سبک زندگی اسلامی از دیگر برنامه های بسیج جامعه زنان در استان است. همچنین جشن دهه فجر در زندان زنان استان نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/