مادر شهید والامقام «علی جان کرنوکر» مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

به گزارش سفیرافلاک، طی مراسمی ظهر امروز به مناسبت گرامیداشت مقام مادر، از خدمات، صبر و پایداری مادر شهید والامقام«علی جان کرنوکر» تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

سرهنگ ماشااله بازگیر در این برنامه ضمن گرامیداشت سالروز میلاد باسعادت حضرت زهرا(س)، اظهار داشت: اگر مراحل تربیتی دقیق و صحیح مطابق باارزش‌های الهی و فرهنگ اهل‌بیت (ع) توسط مادران گرامی انجام نمی‌شد، چنین فرزندانی شجاع، ایثارگر و فداکار پرورش نمی‌یافتند.

وی افزود: ما تا ابد قدردان خانواده‌های شهیدان هستیم و دیدار و تکریم مادران و خانواده‌های شهدا برای ما افتخار است.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره «شهید کرنوکر»، عنوان کرد: شهیدانی همچون علی جان با برخورداری از غیرت دینی، ملی الگو و اُسوه جوانان امروز هستند،که درراه دفاع از وطن و برای حفظ نظام اسلامی وارد میدان نبرد با دشمنان شدند.

وی  تصریح کرد: مادران شهدا با مکتب فاطمی و تربیت فرزندانی ولایتمدار، ادامه‌دهنده راه حضرت زهرا(س) و پرچم‌دار نهضت حسینی و زینبی در دفاع از حق و مقابله با باطل هستند.

به گزارش سفیرافلاک، شهید «علی جان کرنوکر» از پاسداران جانباز تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، معروف به امین جبهه‌های جنگ در تاریخ ۱۰ بهمن سال ۱۳۶۳، در مسیر خرم‌آباد به اندیمشک حین انجام مأموریت براثر سانحه تصادف به مقام شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام/