حجت الاسلام لرستانی با بیان اینکه اقتدار انقلاب اسلامی و ملت ایران برجهانیان ثابت‌شده است، گفت: عزت‌ و کرامت از مهم‌ترین دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی لرستانی ظهر امروز در جمع بسیجیان الیگودرز ضمن گرامیداشت دهه فجر و میلاد باسعادت حضرت زهرا (س)، اظهار داشت: اقتدار انقلاب اسلامی و ملت ایران برجهانیان ثابت‌شده است و مردم در هرلحظه گوش‌به‌فرمان مقام عظمای ولایت و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: ملت ایران با گرامیداشت دهه فجر و پیروزی انقلاب و حضور در انتخابات مختلف نشان دادند که پیرو خط امام (ره) و رهبری هستند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز عنوان کرد: امروز  زنده نگه‌داشتن ایام‌الله دهه فجر بر همه ما واجب بوده چراکه دشمن به دنبال تبلیغ ناکارآمدی و عدم توانمندی انقلاب اسلامی است و باید در مواجهه با این شبهات دشمنان و بد خواهان‌، ویژگی‌های انقلاب و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران برای مردم تبیین شود.

وی تصریح کرد: طبق بیانات حضرت امام خمینی(ره) عشایر ذخایر انقلاب هستند و همیشه در مواقع مختلف و حساس برای محافظت از نظام و انقلاب در صف مقدم نبرد قرار داشته‌اند.

لرستانی گفت: استقلال در تصمیم‎‌گیری، حفظ تمامیت ارضی کشور و رساندن ایران به عزت و کرامت ازجمله مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به شمار می‌رود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الیگودرز بیان کرد: در طی این سال‌های انقلاب،  آمریکا تمام تلاش خود را کرده که به ایران سلطه و سیطره پیدا کند و ملت بصیر ایران در این چهل‌ودو سال  پس از پیروزی انقلاب بااقتدار، همه تحریم‌ها و تهدید هارا تحمل کرده است که نگذارند آمریکا دوباره برما مسلط شود.

انتهای پیام/