حجت‌الاسلام صیادی گفت: انقلاب اسلامی ایران بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است.

حجت‌الاسلام جواد صیادی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به این‌که انقلاب اسلامی ایران بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب عصر جدید است، اظهار داشت: اکثر انقلاب‌ها بعد از مدت کوتاهی به انحراف و به دوران پیش از انقلاب و رنگ باختن شعارها و ارزش‌های انقلابی بازگشته‌اند.

وی افزود: این رویکرد ازجمله آسیب‌هایی است که دامن بسیاری از انقلاب‌ها را گرفته و تلاش و مجاهدت مبارزان و انقلابیون را هدر داده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه خرم‌آباد عنوان کرد: انقلاب مشروطه که مبنای آن برای قانون منطبق بر شرع شکل گرفت آن‌قدر به انحراف کشیده شد که یکی از مبارزان تراز اول به نام شیخ فضل‌الله نوری را اعدام و به شهادت رساندند.

وی تصریح کرد: در حقیقت انقلاب مشروطه ابزاری برای نفوذ بیگانگان و پیاده نمودن دسیسه‌های استعماری دول غربی ازجمله انگلستان شد.

صیادی گفت: انقلاب اسلامی ایران ازجمله استثنائات است که باگذشت چندین دهه از عمر پربرکت آن همچنان پویا و روبه‌جلو درحرکت بوده و نه‌تنها از سد تهدیداتی چون آشوب‌های ضدانقلاب، جنگ تحمیلی، تحریم و فتنه‌های مختلف داخلی و خارجی عبور کرده بلکه موفقیت‌های شگفت‌انگیزی در مسیر سازندگی و پیشرفت داشته است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه خرم‌آباد با اشاره به نفوذ و عمق راهبردی ایران اسلامی در سطح منطقه بیان کرد: عوامل این موفقیت و سازنده این روند بر سه‌پایه اسلام، رهبری و مردم استوار است، اسلامی که سازنده ایدئولوژی انقلاب اسلامی است.

وی تأکید کرد: دشمن در طول این چند دهه از عمر انقلاب اسلامی میلیاردها تومان هزینه کرده برای گسست بین مردم و امام جامعه که با عقاید و عواطف دین مردم پیوند خورده و شاکله هویت و تجسم واقعی جمهوری اسلامی ایران را تشکیل می‌دهد.

صیادی بیان کرد: مردم یکی از ارکان مهم انقلاب اسلامی هستند که به هویت دینی و ملی پایبند بوده و از شجاعت و بصیرت در مواجهه با بحران‌ها و بیگانگان عالی درخشیده‌اند.

انتهای پیام/