سپهوند گفت: مسابقات قهرمانی دو صحرانوردی بانوان کشور در دو رده نوجوانان و جوانان به میزبانی خرم آباد برگزار شد.

سیاوش سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به برگزاری مسابقات دو صحرانوردی در لرستان اظهار داشت: این مسابقات با حضور۲۶ تیم از ۱۶ استان کشور و ۱۵۰ ورزشکار و مربی در رده نوجوانان به مسافت ۴ کیلومتر و در رده جوانان به مسافت ۶ کیلومتر در منطقه زیبای ده پیر شهر خرم آباد برگزار شد.

وی افزود: مسابقات قهرمانی دو صحرانوردی کشور در رده سنی نوجوانان با قهرمانی کوثر قاسمی در انفرادی و استان چهار محال و بختیاری در بخش تیمی به پایان رسید.

رئیس هیات دو و میدانی لرستان تصریح کرد: در این رقابت ۴۰ دونده از استان های سراسر کشور در مسیر ۴کیلومتر با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان این رقابت ها، در بخش انفرادی کوثر قاسمی از کرمانشاه و ستایش امینی از خراسان رضوی به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند و رزیتا بخشی از چهارمحال ‌و بختیاری مدال برنز گرفت.

سپهوند عنوان کرد: همچنین در بخش تیمی نیز، چهارمحال و بختیاری بر سکوی نخست ایستاد و تیم های خراسان رضوی و اصفهان به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در رده جوانان بیان کرد: در رقابت دو صحرانوردی قهرمانی جوانان کشور، حدیثه رئوف به مدال طلا دست یافت و خراسان رضوی در تیمی قهرمان شد.

رئیس هیات دو و میدانی لرستان اظهار داشت: در این رقابت ۴۰ دونده از استانهای سراسر کشور در مسیر ۶کیلومتر با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت در بخش انفرادی، حدیثه رئوف از خراسان رضوی و فاطمه چناری از همدان به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند و نیلوفر رضایی از اصفهان مدال برنز گرفت.

وی بیان کرد: در بخش تیمی نیز خراسان رضوی بر سکوی نخست ایستاد و تیم های اصفهان و همدان به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

انتهای پیام/