ویسکرمی گفت: بی تفاوتی مسئولان برای لغو پروازهای خارجی جای سوال دارد و ضروریست محدودیت پروازهای اروپا و آمریکا برای جلوگیری ازشیوع کرونا اعمال شود.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و محدودیت ها و قرنطینه ای که در داخل کشور اعمال می شود، توقع این است که همین محدودیت ها برای پروازهای خارجی هم اعمال گردد.

وی افزود: در برخی از کشورها مواردی از ویروس جهش یافته مشاهده شده که می طلبد مسئولان ستاد کرونا نسبت به اعمال محدودیت در بخش پروازهای خارجی حساسیت داشته باشند تا مدل های جدید این ویروس در کشور شیوع پیدا نکند.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته واکسنی که در داخل کشور تولید شده بر روی مدل جدید این ویروس اثر داشته ولی نیاز است تا زمانی که واکسن به تولید انبوه می رسد، حتما محدودیت ها و پروتکل ها به صورت جدی مد نظر باشد تا پیک جدیدی از این بیماری شیوع پیدا نکند.

ویسکرمی عنوان کرد: بی تفاوتی و کوتاهی در برابر پروازهای اروپا و آمریکا جای سوال دارد چرا که ممکن است برخی از مسافران این پروازها حامل ویروس های جهش یافته باشند و دوباره شیوع بیماری را در کشور ایجاد کنند.

وی بیان کرد: در همین راستا رئیس کمیسیون بهداشت و درمان نامه ای نوشتند و تذکرات لازم را دادند که ضروری است محدودیت هایی برای پروازهای خارجی مد نظر قرار بگیرد.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اواخر سال و برای جلوگیری از شیوع مجدد این بیماری نیاز است محدودیت هایی برای این پروازها اعمال شود و نباید در این راستا به صورت یک بام و دو هوا رفتار شود بلکه اعمال محدودیت ها در همه زمینه ها لازم است تا شیوع بیماری کاهش یابد.

انتهای پیام/